Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hazirlik egitimi yardimm

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
lwntygt

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen lwntygt » Prş Ağu 22, 2013 9:29 pm

Arkadaslar ben gelecek yil kesin almanyada okumayi dusunuyorum hatta bu yil dusundum ciddi bi sekilde ama dil kurslari ve masraflar cok ucuk 20 bin lirayi geciyor nerdeyse bu yuzden dil kursunu hazirlik atlamak icin ankarada almak istiyorum danisman goethe institut de alabilirsin dedi fakat nasil ne derecek yardimci olur bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Ağu 23, 2013 6:22 pm

Goethe tabiki cok kaliteli ama benim suan hamburgda aldigim kurstan pahaliya geliyor.Hatta ben tomer de gittim gorece daha ucuz goetheye gore ama o bile su an aldigim kurstan pahaliya geliyor.Anlayacagingelmeden a2 yi alman yeterli.

lwntygt

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen lwntygt » Cum Ağu 23, 2013 8:18 pm

Hazirlik atlamama yardimci olsun yeterli aylik 300-400 u gozden cikardim biraz bir sene mi ayircam komple zaten almancayi gunluk konusma yapabilecek kadar biliyorum temelim var

mehserbul

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen mehserbul » Cmt Ağu 24, 2013 1:34 am

almanyadaki en kotu fachhochschule nin bile almanca kursu Tr goetheden iyi oldugunu dusunuyorum...istanbul goethe institut ara kura gittim a2.1. ve pek memnun kalmadim...ankarayi bilemem...almanyada dil kursu daha cazip bence !!

lwntygt

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen lwntygt » Pzr Ağu 25, 2013 12:17 am

sonucta insanlarin gucu bir yere kadar ben burda kursa gitmeyi dusunuyorum dedigim gibi 1 yilimi komple ayirmayi dusunuyorum zaten birazcik almanca temelimde var b1 b2 duzeyinde almanca ogrenecegimi umuyorum dedigim gibi hazirlik atlamak benim derdim

izzy

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen izzy » Sal Ağu 27, 2013 2:00 am

Konu o degil abi, dil kursu olan hochschule lerde var zaten de bu arkadasin derdi ne.

lwntygt

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen lwntygt » Sal Ağu 27, 2013 9:02 pm

neyse arkadaslar buyuk ihtimalle ben goethe de gitcem c1 seviyesinde sertifika alirsam zaten orda sinava girmeme gerek kalmiyomus bir yil boyunca bunun icin ugrascam zaman bol zateb temel de var biraz tesekkur ederim yinede :)

kadir12

Hazirlik egitimi yardimm

Mesaj gönderen kadir12 » Çrş Ağu 28, 2013 12:16 am

Ben de senin gibi ciddi ciddi Turkiye\'de testdaf falan veririm, Almancami gelistiririm diye epey bi vakit kaybettim Turkiye\'de. Goethe Institutda sen de zaman harcamamalisin. Burda daha az bir surede intensiv kurslarda kasip yaklasik ayni sonucu alabilirsin. Neticede vakit nakittir ama gene de sen bilirsin.