Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

berlin mahkemesine actik davayi.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hasanakkus

Mesaj gönderen hasanakkus » Pzt Ağu 16, 2010 2:18 am

valla ben de cok merak ettim dava sonucunu.

arkadas cevap yazmadigina gore ya almanyadadir ya da almanya sevdasindan vazgecmis turkiyede bi universite okuyodur.

cunku son ziyareti Temmuz 27 2009 15:53:54

1 yili gecmis.
uk

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ağu 16, 2010 9:51 am

bi sonuc alsa arkadas yazardi. ya mahkemeyi uzatirlar ellerinden geldigi kadar zaman asimi derler ya da kilifina uygun bir cevap yapistirirlar.. bunun gibi bir arkadasimiz daha dava acmisti 1 yildir bi sonuc yok, zaten bilerek uzatiyorlar ki ogrenci kendi vazgecsin diye.

duffie

Mesaj gönderen duffie » Pzt Ağu 16, 2010 9:54 am

bu almanya\'ya giden de pisman,gitmeyen de... TR de olanlar vize derdinde,oraya gidenler okulu bitirip donme derdinde...

gkberk

Re: berlin mahkemesine actik davayi.

Mesaj gönderen gkberk » Sal Ağu 02, 2022 5:45 pm

2022 yılından geliyorum. 2023 seçimlerini ne kadar merak ediyorsam bu davanın sonucunu ve gelişmeleri de o kadar merak ettim. Bir gün güncellemesi dileğiyle…

Lokman

Re: berlin mahkemesine actik davayi.

Mesaj gönderen Lokman » Çrş Ağu 03, 2022 8:46 pm

Hazir Simon davayi acmisken keske bize de dava dosyasindan birkac bilgi citlatsaydi. Iddiasinin yasal dayanagini cok merak ediyorum mesela. Hangi kanuna/kanunlara göre türk vatandaslari avrupaya vizesiz giris yapma hakkina sahip ve almanya/avrupa hangi hukuki gerekceyle bu kanunu uygulamayi reddediyor veya geciktiriyor?