Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

tedavi sonrasi gelebilecek mebla :(

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Sal Ağu 13, 2013 12:51 pm

merhaba arkadaslar,
ben bugun kucuk bir bisiklet kazasi gecirdim ve cenemin alti biraz yarildi,bas parmagimda incilmis. care concept 26 euroluk sigortam vardi. cenemin altina dikis atildi,elimin rontgeni cekildi ve bez ile sarildi .tetanoz ignesi yapildi. cikista herhangi bir ucret odeyecekmiyim diye sordugumda size sigorta sirketi gonderecek dedi ve bana orada bi korku girdi, :) simdi bana ne kadar civarinda bir ucret odemesi gelir. tahmini olan var mi ?

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Ağu 13, 2013 12:59 pm

Sigortanizin sartlarini bilmiyorum ama adi ustunde saglik sigortasi boyle ufak tefek seylerde de para alacaklarini sanmiyorum ustune ustluk kaza gecirmissiniz .kendilerinin karsilamasi gerek bence.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Sal Ağu 13, 2013 1:04 pm

sigorta doktora da gonderebiliyo sana da gonderebiliyo ucreti. care concept in sitesinde buna benzer bisey okumustum.

ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Sal Ağu 13, 2013 2:26 pm

[quote]yildiz tarafindan yazilan metin:

merhaba arkadaslar,
ben bugun kucuk bir bisiklet kazasi gecirdim ve cenemin alti biraz yarildi,bas parmagimda incilmis. care concept 26 euroluk sigortam vardi. cenemin altina dikis atildi,elimin rontgeni cekildi ve bez ile sarildi .tetanoz ignesi yapildi. cikista herhangi bir ucret odeyecekmiyim diye sordugumda size sigorta sirketi gonderecek dedi ve bana orada bi korku girdi, :) simdi bana ne kadar civarinda bir ucret odemesi gelir. tahmini olan var mi ?[/quote]

acil islemlerinde sigortadan paraniz kesilmiyor,en azindan 2 kez acile gittim ve sana benzer islemler oldu benden kesilmedi.burdan boyle bi yorum yaptim

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Sal Ağu 13, 2013 2:50 pm

cok gecmis olsun oncelikle . benim tahminimcede sigorta buyuk bir kismini karsilar . sigortanin internet sitesine girerseniz yada sizdeki anlasmaya bakarsan orda neleri karsilayip karsilamayacaklarini yaziyorlar bazen .
gdld

izzy

Mesaj gönderen izzy » Sal Ağu 13, 2013 7:23 pm

Oncelikle gecmis olsun, bunlari bile karsilamayacaksa neden saglik sigortasi yaptiriyoruz diye sormak lazim ama oyle garip uygulamalar var ki maalesef tedirgin oluyor insan. Yakinda fatura care concept\'e kayit oldugun adrese gelir ozaman durum ortaya cikar. Benim tahminim hepsini karsilar zaten oyle olmali fakat yinede sonucu paylasirsan memnun oluruz zira forumda cok care concept\'li var ve herkesin basina gelebilir boyle seyler. Tekrar gecmis olsun.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 14, 2013 10:56 am

Sadece 10-20 euro arasi bir zuzahlung dedikleri odeme cikar. Herkese tavsiyem careconcept de 33 euro luk Care College Comfort a kayit yaptirin o zaman bu tur sorunlarla karsilasmazsiniz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

DoganGulden

Mesaj gönderen DoganGulden » Çrş Ağu 14, 2013 11:58 am

Ben hastalanmistim bir ara doktor tahlil yaptirdi ve bir kere muayene oldum ilaclari da kendi paramla odemek zorunda kalmistim ondan sonra bana sadece bunlar icin 90 € fatura geldi 1 ay sonra. Benim sigortada care concept ti ama ben 50 € olani yapmistim odemislerdi.