Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

HAW Hamburg-Kabul

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
gdelikaya

HAW Hamburg-Kabul

Mesaj gönderen gdelikaya » Cum Tem 19, 2013 3:00 pm

Arkadaslar HAW Hamburg, Renewable Energy Systems master programina kabul aldim. Benden 10 gun icinde harc yatirmami ve bazi belgeleri gondermemi istiyorlar.
Boyle bir sey var diploma gonderdim ama bunu anlamadim, bilen vardir umarim.
- If not sent yet, legally attested copy of your certificate of access to higher education,
Bir de benden AOK dan onayli saglik sigortasi istiyorlar, benim bildigim o Almanya\'da halledilen bir sey degil mi? Buradan nasil yapcaz?3:D
Tesekkurler

Kullanıcı avatarı
welly275

HAW Hamburg-Kabul

Mesaj gönderen welly275 » Cum Tem 19, 2013 11:58 pm

oss yerlesti belgeni istiyolar bana gore.

sigorta icin AOK ogrenci servisine mail atabilirsin. onlar sana gerekli bilgiyi verirler. inglizce sorabilirsin.

memo

HAW Hamburg-Kabul

Mesaj gönderen memo » Sal Tem 23, 2013 11:54 am

HAW ye hosgeldin kardes ;) Senden Lisans Diplomanin kopyasini vs istiyorlar AOK yi nerden cikardin ki ?

gdelikaya

HAW Hamburg-Kabul

Mesaj gönderen gdelikaya » Pzr Tem 28, 2013 4:56 pm

Hosbulduk :) Yani simdilik seyahat saglik sigortasi yaptirdim 1 aylik, oraya gidince AOK falan ugrasmicaz mi?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

HAW Hamburg-Kabul

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Tem 28, 2013 5:19 pm

Kayit olurken olmasi lazim sanirim sigortanin.

Bu arada ds hamburg cogaliyor :) ilerde bir bulusma vs. ayarlayabiliriz , memo tecrubelisin senin organize etmen gerek;)