Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bachleor bitirip calisirken master yapma

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cancolag

Mesaj gönderen cancolag » Sal Tem 16, 2013 8:50 pm

arkadaslar merhaba, ben RWTH\'de makine muhendisligi okumayi dusunuyorum. Artik diplom sistemi yerine bachleor ve master\'in ayrildigini duydum. ben bachleor\'u bitirdikten sonra(henuz baslamadim bile ama :D) muhendis olarak tatmin edici bir maasla calisip masterimi yapabilir miyim?

Tabiki yapabilirsin kendine guveniyorsan.Ancak yogun olarak calisarak master yapman biraz zor olur diye dusunuyorum.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Tem 17, 2013 2:33 am

neden olmasin. almanyada halihazirda bolum bitirdiysen ayni alanda is bulup calisma hakkin var. bu sirada okumani engellicek bisey olmamasi lazim. tek sorun ikisini beraber yurutebilcek misin

izzy

Mesaj gönderen izzy » Çrş Tem 17, 2013 10:55 am

Sen once okuldan bir kabul al, sonra bir basla bakalim okul bitecekmi, ozamana kadar sorunun cevabini alirsinda iste ihtiyacin olurmu bu cevaba tartisilir.

oguzhanerdogdu

Mesaj gönderen oguzhanerdogdu » Çrş Tem 17, 2013 5:43 pm

izzy kardes senin universite yaran var galiba arkadas duzgunce soru sormus kafasindaki soru isaretlerini gidermek icin lutfen mesaj atmis olmak icin atmayalim

izzy

Mesaj gönderen izzy » Çrş Tem 17, 2013 6:20 pm

5 mesajli uyeden forum adabimi ogrenecegiz simdi. Almanyada misin? Rwth hakkinda bilgin var mi? Bunlari bilsen bu lakirdilari etmezdin.

eray

Mesaj gönderen eray » Çrş Tem 17, 2013 7:44 pm

Izzy dogru soyluyor. Adam daha liseyi yeni bitirmis.Rwth de okuyacak...... bitirecek....... master yapacak. Bunlar bitti bide calisacak. Almanya nin en iyi, dunyanin sayili teknik universitelerinden biri. Oldu bende MIT de master yapmayi dusunuyorum.