Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

B2 Sinavi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
sezercik

B2 Sinavi

Mesaj gönderen sezercik » Cum Haz 28, 2013 2:34 pm

Merhaba Arkadaslar,

Ben bundan 1 hafta once Telc in yaptigi B2 sinavina girdim. Ve sonucundan cok emin degilim. Benim vizemi uzatmalari icin B2 mutlaka lamam gerektiklerini soylediler Ve vizemin suresi sadece 2 ay kalmis. Ben Telc in sonucunu beklemeden tekrar Goethe ya da Telc in B2 sinavina kaydolmak istiyorum. Fakat Volkshochschule sitelerinde terminler hep cok gec. B2 sinavi yapabilecegim herhangi baska bir yer varmi? Yada B2 kursuna katildigim belge ile herhangi bir universiteye kaydolabilirmiyim? Tesekkurler

sblgnr

B2 Sinavi

Mesaj gönderen sblgnr » Sal Tem 02, 2013 9:11 pm

Su an nerdesiniz? Benim bu cuma gothe istanbulda sinavim var

sblgnr

B2 Sinavi

Mesaj gönderen sblgnr » Sal Tem 02, 2013 9:12 pm

Neler sordular -.- bana belki bilgi verebilirsiniz

Borumu

B2 Sinavi

Mesaj gönderen Borumu » Sal Tem 02, 2013 10:01 pm

En zor kur diyebilirim adlastirma,partizipattribut,konjuktiv 1 partizip 1 filan var horen uzundu lesenda uzundu hemde kopyala yapistir yaparsan yarim puan aliyorsun kendi cumlenle olayi anlatman gerekiyor yazmada istatistik cikti b1 de 1.3 almistim b2.1 de 1.7 aldim suan b2.2 goruyorum gramatikde az konu var ama zorlasti baya