Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Koln\'de Is ve Burs Imkani

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Haz 18, 2013 5:33 pm

Koln de mobilya ureten bir turk firmasi, Turkiye den gelen ogrencilere is ve burs imkani sagliyor. Bu firmanin yoneticisi Tahsin beyin yazdigi e-maili aynen buraya kopyaliyorum. Ilgilenen olursa direk olarak Tahsin beyle kontaga gecebilirler:

Merhabalar

Sirketimiz Almanyanin Koln sehrinde yeni faaliyete gecmek uzere olan bir firmadir.Firmamizin temel faaliyet konulari mobilya urunlerini yani mobelteile ureticilere saglamakta olan bir firmayiz.Mutfak kabinleri-mutfak kapaklari-kapilar- ham madde gibi urunleri.Sayfanizi incelerken is arayan ogrenciler icin bir bolum goremedim.Firmamiz suanda

Ic mimarlik
Insaat muhendisi
iktisat

gibi bolumlerde okuyan ogrencilere is imkani sunabiliiriz.Bende firma sahibi olarak Turkiye de universiteyi okudum ve ogrencilik nedir biliyorum.Egerki boyle ilan verebilecegimiz bolumunuz varsa yada sizde sunabilirsiniz bilgilendirirseniz sevinirim.

Iyi calismalar diliyorum.

Info@zehnmann.de adresine cv lerini gonderebilirler. Ileride planlamalarimiz tutarsa burs imkanimiz bile olabilir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

GK

Mesaj gönderen GK » Çrş Haz 19, 2013 6:09 pm

yarin yollucam cv mi gerci gecmisimde birsey yok 2. semester bwl ogrencisiyim ne gibi bi is yapabilirim bilmiyorum :)

abdullah cansu

Mesaj gönderen abdullah cansu » Prş Haz 20, 2013 1:29 am

nerde bwl ogrencisisin kardes :)

GK

Mesaj gönderen GK » Prş Haz 20, 2013 10:54 pm

HS Bochum

Cano

Mesaj gönderen Cano » Pzr Eyl 15, 2013 11:41 am

Arkadaslar ben bu Info@zehnmann.de adresine mail gonderdim ama cevap vermediler. Buraya baska bir ulasim yolu var midir?