Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kullandiginiz Banka ve Hava Yolu Sirketleri ...

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ucanisplus

Mesaj gönderen ucanisplus » Prş Haz 13, 2013 12:46 am

Merhaba arkadaslar Turkiyeden kesintisiz para gondermek ve aktif hesabiniza aktarmak icin hangi bankalari kullaniyorsunuz ? Ulasim icin kullandiginiz en ucuz sirket hangisidir ?

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Prş Haz 13, 2013 1:00 am

kesintisiz para gonderme gibi bi durum yok diye biliyorum ama minimum olarak isbankasi cok az kesinti yapar diye biliyorum.
RASTAFARI

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Prş Haz 13, 2013 2:50 pm

Ucakla ulasim icin sunexpress en uygunu bildigim kadariyla . Mesela burda mitfahr diye biseyde var oda soyleki turkiyeye gidecek arabasinda yer olan biriylede anlasirsaniz uygun fiyata gelip gidebilirsiniz almanya icindede mitfahr ile ulasim mumkun googledan arastirilabilir ama Mitfahr sitelerine uye olurken dikkat ediniz kosullari tam takir okuyunuz !
gdld

ucanisplus

Mesaj gönderen ucanisplus » Prş Haz 13, 2013 5:03 pm

[quote]kesintisiz para gonderme gibi bi durum yok diye biliyorum ama minimum olarak isbankasi cok az kesinti yapar diye biliyorum.[/quote]

city bank ,turkiye finans ve akbank neo kartla yapilabiliyo diye okumustum ama..

[quote]Ucakla ulasim icin sunexpress en uygunu bildigim kadariyla . Mesela burda mitfahr diye biseyde var oda soyleki turkiyeye gidecek arabasinda yer olan biriylede anlasirsaniz uygun fiyata gelip gidebilirsiniz almanya icindede mitfahr ile ulasim mumkun googledan arastirilabilir ama Mitfahr sitelerine uye olurken dikkat ediniz kosullari tam takir okuyunuz ![/quote]

Vay ilgincmis yaklasik ne kadara gelir ki oyle birde guvenilir olur mu ki ? Havayolu icin ucuz alman sirketleri var diye duymustum ama ...

Qwerty

Mesaj gönderen Qwerty » Pzt Haz 24, 2013 12:07 am

Turkiyedeki City Bank ile Almanyadaki Targobank anlasmali bu nedenle kesintisiz para gonderimi oluyor bu iki banka arasi.(aslinda ayni banka iki farkli isim gibiler)

ucanisplus

Mesaj gönderen ucanisplus » Prş Tem 04, 2013 2:33 pm

Himm Yapikredi\'nin de Citybank gibi ortak bankasi varmis herhalde degil mi yalniz hesap isletim ucreti cok fazla Citybank\'in var mi ?
Postbank nedir ?

GK

Mesaj gönderen GK » Prş Tem 04, 2013 2:39 pm

yapikredinin anlasmali oldugu banka hypovereinsbank kesinti ucreti olarak 4 euro civari birsey aliyor fakat gecenlerde bir arkadas facebook daki gruba yazinda ogrendim turkiyeden hangi banka karti olursa olsun almanyada targonbankdan para cektiginizde sadece kur kesintisi oluyor buda 2 3 euro civari birsey.