Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da mimarlik

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
1

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen 1 » Çrş May 29, 2013 4:32 pm

mimarlik cizimden ibarettir diyorsun, olmadigini ispatliyorum, sonra da basaramamis ondan boyle yapiyor diyorsun, ne alaka? darstellende geometrie\'de siniftaki en yuksek notlar bende, dedigim gibi, sende bir takim sendromlar var.

1- almanya\'da mimarlik okumadan, okuyanin karsisinda ahkam kesiyorsun.
2- ders notlarini bilmedigin bir insan hakkinda ahkam kesiyorsun.

merak etme, biz de zamaninda senin gibiydik ama hayat yontuyor insanin ideallerini. senin zihniyetinde olanlar, yani gerceklerde bi haber olup pembe hayaller icinde yasayanlarin havasi hep ilk semester sonunda aldigin 5 dersin cogunda kalarak soner, bunu physiker de, staatsmann\'da gelip burada yazabilirler. :)

sedat47

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen sedat47 » Çrş May 29, 2013 5:59 pm

[quote]1 tarafindan yazilan metin:

mimarlik cizimden ibarettir diyorsun, olmadigini ispatliyorum, sonra da basaramamis ondan boyle yapiyor diyorsun, ne alaka? darstellende geometrie\'de siniftaki en yuksek notlar bende, dedigim gibi, sende bir takim sendromlar var.

1- almanya\'da mimarlik okumadan, okuyanin karsisinda ahkam kesiyorsun.
2- ders notlarini bilmedigin bir insan hakkinda ahkam kesiyorsun.

merak etme, biz de zamaninda senin gibiydik ama hayat yontuyor insanin ideallerini. senin zihniyetinde olanlar, yani gerceklerde bi haber olup pembe hayaller icinde yasayanlarin havasi hep ilk semester sonunda aldigin 5 dersin cogunda kalarak soner, bunu physiker de, staatsmann\'da gelip burada yazabilirler. :)[/quote]

merak etme sen kardes biz senin gibilerin laflarini cok duyduk su cok zor bu cok zor kesin kalirsiniz hepsini gectik. burada BASARILARIMIZDAN soz etmek icin yorum yazmiyoruz. yazdiklarindan sonra anladim ki senden bi mimar cikmaz. daha mimarligin ne oldugunu bilmiyorsun. sen pembe hayallerinle yasamaya devam et. yine diyorum , MIMARLIK=CIZIM , sen cizim konusunda yaratici degilsen benim gozumde mimar degilsin kusura bakma . senin gibi biri de Darstellende Geometrie de sinifta en iyi ise digerlerinin halini dusunemiyorum. :help ayrica kafana gore sende su sendrom var yok su sendrom var , bence sen tipa yada psikolojiye gec dedigim gibi mimarlik nedir bilmiyorsun.:lol

1

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen 1 » Çrş May 29, 2013 9:49 pm

almanya\'ya gelebilip belli bir kredi sayisina ulasmadan muhattap alamayacagim, arada seviye farki var, kiminle tartisiyorum ben okudugum bolumu arkadas... verdigim bilgiler diger arkadas ve hakedenler icindi.

sedat47

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen sedat47 » Çrş May 29, 2013 10:18 pm

[quote]1 tarafindan yazilan metin:

almanya\'ya gelebilip belli bir kredi sayisina ulasmadan muhattap alamayacagim, arada seviye farki var, kiminle tartisiyorum ben okudugum bolumu arkadas... verdigim bilgiler diger arkadas ve hakedenler icindi.[/quote]

cok dogru bir yere degindin arada seviye farki var , ayrica ne okumak istedigini hala anlamis degilsin, seviyen burdan belli oluyor,ayrica 5-6 yil sonra bunu anlarsin zaten , diger arkadaslar icin soyluyorum bunun bilgilerini ve tavsiyelerini kayde almayin yoksa ilerleyen yillarda keske lerle kalirsiniz.

karafaki

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen karafaki » Çrş May 29, 2013 11:54 pm

Hepinize teker teker tesekkur ederim ihtiyacim olan bilgiyi aldim gercekten bu siteye gelene kadar hic yardimci olan olmamisti sagolun. PPPP

Jamir

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen Jamir » Prş May 30, 2013 12:17 am

sedat arkadasim kusra bakma ama mimarlik okuyan birinden o bolum hakkinda daha iyi gozlem yapabilecegini vurguladigin anda hipotezlerini curutmussun ... ama sunda haklisin bu kadar karamsar yazmamaliydi belkide ama burdada bakis acisi onemli , bilgi edinmek isteyen insan bunlari okurken bak boyle durumlar var onlemimi ona gore aliyimda diyebilir yada yok arkadas beni bozarda diyebilir = )

1 nickli arkadas yazdiklarinin coguna katiliyorum bu is her yigidin harci degildir anlattiklarini bizzat tecrube ettim ve halada ediyorum umarim hakkimizda herseyin hayirlisi olur desem konuyu guzel gecistirmis olurum herhalde = ) Ama su varki bu durumlari herkes yasayacak diye bir sey yok ve burda arkadas biraz negatif durumlara dikkat cekmis !!! Benimde dikkat cekmek istedigim nokta konuyu acan arkadas bir kac cevap aldiktan sonra biraz kabuguna cekilmis soyle bir soru sormasida gerekirdi bence peki ya pozitif taraflarindanda bahsedermisiniz? gibi ... ozaman bence karar vermesinde daha saglam bir yardim olur ...
gdld

Jamir

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen Jamir » Prş May 30, 2013 12:19 am

[quote]karafaki tarafindan yazilan metin:

Hepinize teker teker tesekkur ederim ihtiyacim olan bilgiyi aldim gercekten bu siteye gelene kadar hic yardimci olan olmamisti sagolun. PPPP[/quote]

hatta kararini vermis bile bu kadarmiydi yani = )
gdld

karafaki

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen karafaki » Prş May 30, 2013 11:35 am

[quote]Jamir tarafindan yazilan metin:

[quote]karafaki tarafindan yazilan metin:

Hepinize teker teker tesekkur ederim ihtiyacim olan bilgiyi aldim gercekten bu siteye gelene kadar hic yardimci olan olmamisti sagolun. PPPP[/quote]

hatta kararini vermis bile bu kadarmiydi yani = )[/quote] Aslinda uzun zamandir arastiriyorum soracagim birkac sey vardi cevabinida aldim sayilir ama dedigin gibi yazilanlara bakinca dusundumde bunlara dayanabilir miyim bilmiyorum sonucta oraya gidip herseyi berbat edebilirim o yuzden son care olarak Almanya\'yi dusunmeye basladim.

sblgnr

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen sblgnr » Prş Haz 06, 2013 5:23 pm

bende almanyada mimarlik okumak istiyorum ama studienkollege baskamak icin b1 yerine b2 lazimmis:o istanblda bu belgesi alip gidersem almanyada c1 icin mi ugrasmam gerekiyor benimde aklim cok karisik Rabbim yardimcimiz olsun

sblgnr

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen sblgnr » Cmt Haz 08, 2013 10:15 am

Hangi uniler ki? Ayrica bir sorum daha olacak tr de cografya gibi sozel bolumleri kazanip studienkolleg de mimarlik bolumume yonelik okunabilir mi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Almanya\'da mimarlik

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Haz 08, 2013 11:15 pm

butun STk larin listesi:

http://www.studienkollegs.de/de/09037/index.html

Sozel bozum kazanirsan burdan T kursu yapamazsin ve neticede mimarlik okuyamazsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com