Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

fahrschule.de

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
nguldali

fahrschule.de

Mesaj gönderen nguldali » Pzt May 13, 2013 6:13 pm

Meraba arkadaslar, ehliyet kursuna yazildim ve onumde yazili var yaziliya calisabilmem icin fahrschule.de\'den uyelik almam gerekiyormus. Calisan kisi bana eger tanidigin birisinde varsa onla girebilirsin 1 yil gecerlilik tarihi oluyor dedi acaba aranizda bu siteye uyeligi olan var mi? Varsa ve paylasirsa cok sevinirim.

Kullanıcı avatarı
welly275

fahrschule.de

Mesaj gönderen welly275 » Pzt May 13, 2013 6:27 pm

sadece almanca dil secenegi var bu sitede. ikincisi buraya uye olmak zorunda degilsin. istersen fahrschulbogen alirsin ki internette 30euroya bulabilirsin. istersen de www.my-fuehrerschein.de diye site var. orasi da 3 aylik mi 6 aylik mi n uyelik icin 30 euro tam hatirlamiyorum. bu sitenin turkce destegi de var sorular icin. he yok ben derslere gidicem bunlara para vermicem dersen derslere gidip sonrasinda fharschule de kendini denersin sonrasinda da sinava girersin.

bu arada teorik sinavi turkce olarak da yapabiliyosun. soylediler mi kurstan bilmiyorum. haberin olsun.

nguldali

fahrschule.de

Mesaj gönderen nguldali » Cum May 17, 2013 6:50 pm

tessekurler cevap icin bende turk ehliyet kursunda yapcam zaten ehliyeti ondan turkce, o gercekten cok buyuk kolaylik sagladi