Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Master Technische Logistik Dersler

Universitelilerin ders destek ve paylasim alani
cagilb

Mesaj gönderen cagilb » Pzr May 12, 2013 7:34 pm

Duisburg\'da okuyan arkadaslara bir sorum var,

Ben birkac gun once geldim su an kolnde bir akrabamin yaninda kaliyorum. Cuma gunu okul kaydimi yaptirdim. Bu ayin 19una kadar girecegim sinavlari bildirmem gerekiyor. Okulda ders secimi ile ilgili bana yardim edecek bir bolum var mi? Ya da okuldaki yabanci ogrencilerle ilgilenen ogrenciler?
Ilk somestrim oldugu icin nasil bir yol izlemem gerekir hicbir fikrim yok. Ilgilenen olursa sevinirim.

totalrub

Mesaj gönderen totalrub » Pzt May 13, 2013 10:04 pm

[quote]cagilb tarafindan yazilan metin:

Duisburg\'da okuyan arkadaslara bir sorum var,

Ben birkac gun once geldim su an kolnde bir akrabamin yaninda kaliyorum. Cuma gunu okul kaydimi yaptirdim. Bu ayin 19una kadar girecegim sinavlari bildirmem gerekiyor. Okulda ders secimi ile ilgili bana yardim edecek bir bolum var mi? Ya da okuldaki yabanci ogrencilerle ilgilenen ogrenciler?
Ilk somestrim oldugu icin nasil bir yol izlemem gerekir hicbir fikrim yok. Ilgilenen olursa sevinirim.[/quote]

bolumun yaridan fazlasi turk zaten fakulteye git ayrintili yardimci olurlar.

cagilb

Mesaj gönderen cagilb » Pzt May 13, 2013 11:34 pm

Peki cok tesekkurler.