Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bilgisayar Ogretmenligi Master problemleri

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
korhna

Mesaj gönderen korhna » Pzr Nis 28, 2013 12:43 pm

Merhaba Arkadaslar;ben bu donem ege universitesi Bilgisayar ogretmenligi mezunu olucam suan almanca bilgim gelistiriyorum ve sonra basvuru yapicam B1 iken bir konuda bilgi almak istiyorum ortalamam 3,02 computer science alaninda master yapabilir miyim bana burda sordugum zaman net bir bilgi alamiyorum yada

**** bilgisayar ogretmenligi mezunu olarak hangi alanlarda yapabilirim ?

izzy

Mesaj gönderen izzy » Pzr Nis 28, 2013 1:13 pm

Bu sabirsizlikla baya zor isin...

korhna

Mesaj gönderen korhna » Pzr Nis 28, 2013 4:40 pm

Izzy ne ilgisi var sabirsizlikla bilgi istemek mi sorun ? Almanayda basvuru ve gidis bile aylar oncesinden olur iken ...

Jeanne

Mesaj gönderen Jeanne » Pzr Nis 28, 2013 7:13 pm

Master degil, bachelor yapabilirsin buyuk ihtimalle. Computer science ya da engineering bolumlerinde master yapmak icin genelde ayni bolumlerden mezun olmak gerekiyor. Bazi bolumler ek olarak bir de Ingilizce bilgisi, Toefl vs. istiyor.

izzy

Mesaj gönderen izzy » Pzr Nis 28, 2013 8:08 pm

[quote]korhna tarafindan yazilan metin:

Izzy ne ilgisi var sabirsizlikla bilgi istemek mi sorun ? Almanayda basvuru ve gidis bile aylar oncesinden olur iken ...[/quote]

Bir gun icinde 2-3 kez yazdin sonra cevabi beklemeden baslik actin o yuzden oyle soyledim. Tabiki bilgi istemek sorun degil, senin sorunla alakali kesin cevaplarim olsa coktan yazmistim bile ama bu surecte sabirli olmazsan gercekten cok canin sikilir.

karanlik

Mesaj gönderen karanlik » Pzt Nis 29, 2013 12:17 am

Mastera direk basliyamiyorsunuz lisans egitiminden eksik dersleri verdikten sonra master yapabiliyorsunuz..

korhna

Mesaj gönderen korhna » Pzt Nis 29, 2013 12:25 am

[quote]karanlik tarafindan yazilan metin:

Mastera direk basliyamiyorsunuz lisans egitiminden eksik dersleri verdikten sonra master yapabiliyorsunuz..[/quote]
Yani o zaman tekrar dan universite okumak gerekiyor demi? bizdeki gibi direkt basla diye bir sey yok o zaman bilgisayar ogretmenliginin direkt yapabilecegi bir alan varmi bilginiz var mi ?