Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'de almanca kursu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
utkutr

Mesaj gönderen utkutr » Pzr Mar 10, 2013 10:06 pm

Merhaba arkadaslar,
Ben lise almancasinin uzerine kendi cabalarimla bir seyler ekledim ama yeterli degil. Size bir sorum olacak. Ben Turkiye\'de almanca kursuna gideyim mi yoksa gerek yok mu?
bu arada 11. sinif ogrencisiyim. sinava az zamanim kaldigi icin de bu islere cok vakit ayirmak istemiyorum. ne yapmaliyim. yazin 1 ay kadar boslugum olacak sizce ne yapmaliyim? universiteler kabul icin almanca istiyor mu? bu istedikleri almanca seviyesi ne ve ne kadar surede erisilebilir bu seviyeye?

h0oney

Mesaj gönderen h0oney » Pzr Mar 10, 2013 10:09 pm

Sinavdan alabildigin kadar yuksek puan almaya bak ve ogrenebildigin kadar iyi Almanca ogren. Bu sana okul kabulundede vizedede kolaylik saglar. Ayrica diploma puaninida yuksek tut omur boyu pesinden gelecek bir belge.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Mar 10, 2013 10:54 pm

Bence sinavina odaklan ama ayni zaman da almancayida ihmal etme.Yazin seviye tespit sinavina girer ona gore duruma bakarsin.