Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada Ingilizce lisans

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Pzr Şub 24, 2013 12:32 pm

Merhabalar arkadaslar,Almanyada ingilizce lisans okumak mumkun mudur ? Okurken sikinti yasar miyiz ? Yani ingilizcem cok iyi ama sifir almancam var gunluk hayatta ya da okulda sikinti yasar miyiz ? Tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzr Şub 24, 2013 1:14 pm

okuyabilirsin okul ve vize acisindan sorun olmadan gelenler var. hatta burda 4 kisiyle tanistim ingilizce master yapiyolardi ve almancalari sifirdi, hatta 3 tanesi 1 bucuk senedir burdalar ve yasiyolar yani.

gunluk hayatta bazen sikinti yasarsin, ingilizce bilenlerin orani turkiyedekinden fazla olsa da yine de bilmeyenlerle karsilasip sikinti yasayabilirsin. banka, sigorta, doktor islerinde sikintin olmaz genelde, cogu kotu demesine ragmen turkiyede iyi diyenler kadar ingilizcesi var.

Voyager33

Mesaj gönderen Voyager33 » Pzr Şub 24, 2013 9:55 pm

Up . Arkadaslar Almanya\'da ingilizce lisans var mi bunu bilmem gerek.

chemiker

Mesaj gönderen chemiker » Sal Şub 26, 2013 3:36 pm

Benim Berlinde okuyan bir arkadasim lisansta yuzde 90 a yakin derslerinin ingilizce oldugunu arada tek tuk derslerinin almanca oldugunu soyledi...Boyle bir oran nasil olur bilemiyorum ama kendisi de orali oldugu icin direk soyledigini aktardim...Bolumu de muhendislik olmasi lazimdi...Soylemek istedigim %100 var midir bilmem ama tamamina yakinin ingilizce oldugu lisans bolumleri de varmis demekki...