Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Wurzburg yerine Koln\'e ucmak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
djspace

Mesaj gönderen djspace » Cmt Şub 23, 2013 1:52 am

Arkadaslar ben normalde dil kursuna wurtzburgda gidicektim fakat planlar degisti ve kolnde gitmem gerekti.yalniz vize basvurusu yaparken wurtzburgdaki dil kursunun belgesini verdim bu yuzdende vizede wurtzburg die gecio sizce kolne giriste gisedeki polis sikinti cikartirmi.cunku daha once dil kursu icin gittigimde kagitlarimi ayrintili incelemisti.

djspace

Mesaj gönderen djspace » Cmt Şub 23, 2013 1:54 pm

Yardim edicek kimse yokmu ona gore ucak biletimi alicam

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cmt Şub 23, 2013 1:57 pm

Cok bilgim olmamakla birlikte, giriste sorun yasamassin.Sorun oturumunu almaya gittigin de olursa olur.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Şub 23, 2013 2:04 pm

[quote]djspace tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar ben normalde dil kursuna wurtzburgda gidicektim fakat planlar degisti ve kolnde gitmem gerekti.yalniz vize basvurusu yaparken wurtzburgdaki dil kursunun belgesini verdim bu yuzdende vizede wurtzburg die gecio sizce kolne giriste gisedeki polis sikinti cikartirmi.cunku daha once dil kursu icin gittigimde kagitlarimi ayrintili incelemisti.[/quote]

daha once dedigin almanyaya geldikten sonra bir kere daha mi degisiklik yapmistin?

kolne giriste derken tam neyi kastediyosun ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Şub 23, 2013 9:35 pm

Ilk oturumunu uzatacagin yer Wurzburg yabancilar dairesi.Baska bir sehre bunu aldiramazsin bence.
Daha sonra Almanya\'nin istedigin sehrine oturumunu aldirabilirsin.

Ucaktan indiginde bir sorun olmaz , soru sorabilirler neden buraya indin vs , buradan dogru gidicem dersin veya Koln\'u gezmek istedim dersin veya ucak saatine gore Koln\'de aksam yemegi veya sabah kahvaltisi yapmak istiyorum vs vs . diyebilirsin.Param bol istedigim yere giderim de diyebilirsin.
Hic bir sekilde sana zorluk cikartamazlar.Ti\'ye alabilirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

djspace

Mesaj gönderen djspace » Pzr Şub 24, 2013 3:46 am

Oncelikle tesekkurler giristen kastettigim almanya gisedeki pasaport kontrol noktasi daha once derkende ozaman direk kolne gitmistim yani bi degisiklik yoktu.zaten gider gitmez ilk isim ikamet adresimi yabancilar polisine bildirmek olcak iksmet deisikliginden sonra vize uzatmak icin tekrar wurtzburga gitmem gerekirmi?cunku mantiken benim sorumlulugumun koln yabancilar polisine gecmus olmasi gerekio :|

djspace

Mesaj gönderen djspace » Pzr Şub 24, 2013 3:49 am

Ayrica site yonetimine ozellikle tesekkur etmek istedim neredeyse hicbir soruyu cevapsiz birakmiyosunuz.tekrar tekrar tesekkurler...