Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Media Markt-Saturn Ortak Calisma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
TOLGA817

Media Markt-Saturn Ortak Calisma

Mesaj gönderen TOLGA817 » Pzr Oca 13, 2013 5:09 pm

Yurt Disinda Egitim Firsati

Uluslararasi Perakende Yonetimi Egitim Programi

Egitim programi:

Media-Saturn olarak bu yil da gectigimiz dort senedir oldugu gibi Uluslararasi Perakende Yonetimi Egitim Programi’nda yer aliyoruz. Programin amaci, liseden mezun olmus ve universitede okumaya hak kazanmis ogrencilere Uluslararasi Perakende

Yonetimi alaninda Almanya Ingolstadt Uygulamali Bilimler Universitesi’nde Isletme ve Perakende Yonetimi alaninda egitim firsati sunarak, sirketimizin felsefesi dogrultusunda yetistirerek kariyer firsatlari sunmaktir.

2005 yilindan beri basariyla devam eden program dâhilinde, Ingolstadt Uygulamali Bilimler Universitesi’nde “Isletme ve Perakende Yonetimi” egitimi alacak ogrenciler, 7 somestr (3,5) yil surecek egitimlerine ilaveten Media-Saturn Merkez ve Magazalarinda staj yapma imkâni da bulacaklar.

Gelecegini saglam temeller ustune kurmak isteyen tum ogrencileri bu egitim firsatindan yaralanmaya davet ediyoruz.

Detayli bilgi icin internet sayfamizi inceleyebilirsiniz.

(www.international-retail-management.com )

Uluslararasi Perakende Yonetimi egitim programi, Media-Saturn Grup tarafindan Inglostadt Universitesi Uygulamali Bilimler Akademisi isbirligi ile sunulmaktadir.

Programin getirisi:

• Isletme temel prensiplerine giris ve perakende yonetimi alaninda ileri seviyede dersler
• Egitim ve sinav dili olarak Ingilizce
• Bolumle alakali staj ve uluslararasi projelerde yer alma firsati
• Uluslararasi ortamda 16 farkli ulkeden sinif arkadasi edinme imkâni
• 7 donem (3,5) sene sonunda lisans derecesi
• Aylik maas

Profil:

• Perakende alaninda kariyer odakli ve yogun perakende dinamik is sureclerinden keyif alan
• Lise mezunu olup, OSS’den lisans programina girecek puan almis olmak
• TOEFL veya IELTS’ten yeterli puani almis olmak (Internet temelli test icin 80, bilgisayar temelli test icin 213)

2013/14 yariyili icin basvurulari 15 Ocak, 2013 tarihine kadar http://www.kariyer.net uzerinden veya Ingilizce ozgecmisinizi ozer@media-saturn.com mail adresine gondererek yapabilirsiniz.