Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Schalke-Galatasay maci hkn

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Çrş Mar 13, 2013 3:51 pm

[quote]pardon tarafindan yazilan metin:

8 yiyince dalga gecmekle, liverpoolu desteklemek cok farkli seyler.[/quote]
Katiliyorum...Ben gercek besiktaslilari cok severim ozellikle carsi grubunun yaptigi besteler olsun,sorumluluk projeleri olsun.Fakat oturdugu yerden klube 1 kurus katkisi olmayan sahte besiktaslilarin cikip laga luga yapmalarini kaldiramiyorum.Laf ebeliginden baska bisey degil ve sorun buradan cikiyor.Lafim sana degil eren genel olarak sorunu soyledim ama senin yaptiginda ayri bir sacmalikti "Sadece yendigimiz zaman Besiktasli degiliz ki biz" schalke macindan sonra bunu yazman hicte masumca bir sey degil(iyi gun taraftari olmakla sucluyosun sonucta)ve sen bu yorumunla kendini besiktasli goruyorsan sana bundan sonra hic bir sey demeyecem.Liverpool konusuna gelirsek orada sadece besiktas degil Turkiye tarihe gecti.Bunun savunulur bir yani yok Turk futbolunda tarihi bir leke olarakta kalacak.Bana gore Fenerbahce ve Galatasaray disinda hicbir takim avrupa organizasyonlarina katilmamali.

Sunuda eklemek isterim yeri gelince bizi fransiz takimi olmakla suclarlar ama ertesi gun kendileri schalke\'yi desteklerler.Sozum ortaya isteyen alinabilir

hayuha

Mesaj gönderen hayuha » Çrş Mar 13, 2013 4:56 pm

ordaa schalkenin stadinda olup seyretmek isterdim en cok dun gece ic gecirdim dedim almanyada olsa idim kesin giderdim hele galatasary soz konusu iken..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Mar 13, 2013 6:23 pm

2006 yiliydi sanirim, schalke almanya da fenerle oynuyor. O ara ben de yeni gelmisim almanya ya, sampiyonlar ligi macina bilet aldim gittim schalke taraftarlarinin icine. O ara schalkeye de hafif bir sempatim var ama fener kimle oynarsa oynasin o takimi tutardim. Kocaman bir Galatasaray bayragiyla maca girdim, schalke 2-0 yendi ve her schalke golunde adamlardan cok ben seviniyordum ve elimdeki koca bayragi aciyordurdum. Mac bitmeye yakin ise olaylar degisti, bulundugum bloktaki butun schlake taraftarlari Turkiye hakkinda oyle kufurler ve agir sozler soyledilerki. Stadi terketmeye baslayan fener taraftarlarinin arkasindan "Aufwiedersehen" diye toplu olarak bagirmalari ve ordan butun turkleri alin gidin diye bagiranlarmi, anneniz kizkardesiniz bizde Putzfrau(temizlikci) olarak calisiyor onlara soyle boyle yapiyorum vs gibi butun asagilik hakaretleri ettiler. O anda kendimden hic utanmadigim kadar utanmaya basladim ve stadi ben de erken terkettim. O gunden sonra artik cok fazla gonulden olmasa da feneri desteklerim avrupa maclarinda, bilhassa alman takimlariyla oynuyorsa.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

hayuha

Mesaj gönderen hayuha » Çrş Mar 13, 2013 6:42 pm

himmmm gercekten uzuntu verici physiker..ama dun stadtaki goruntu o gunleri sildirmis sanirim almanlarda turklerle ic iceler ve her iki tarafta seviniyordu attikca allahtan korkulan olmadi irkci tezahuratlar..