Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sosyal Yardim Projesi :)

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Halide

Mesaj gönderen Halide » Çrş Eki 17, 2012 4:41 pm

Merhaba Arkadaslar

oncelikle kisaca kendimden bahsedip daha sonra buraya yazmakta ki asil amacimdan bahsetcem. Ismim Halide Konya Selcuk Universitesi almanca Ogretmenligi mezunuyum. Suanda Bochumda Erziehungswissenschaft bolumunde Master yapiyorum. Turkiyedeki sansli bir grup arkadasim almanca ogretmeni olarak atandi bi grup ise ucretli ogretmenlik yapiyor. Turkiyedeki yabanci dil ogretme ve ogrenme magdurlari oldugumuz kesin;) senelerce aldigimiz dil derslerinden edindigimiz hep 2 cumleyi gecmez. How are you-fine thanks and you; wer bist du- wie alt bist du?.. Iste bu magduriyetten yola cikarak kucucuk ama sevimli bir proje yurutelim istiyorum. Turkiyedeki bazi ogretmen arkadaslarim ilcede veya koyde gorev yapiyorlar. Onlarin ogrencileri icin yardimda bulunmak isteyen arkadaslarimla evimizdeki almanca hikaye kitaplari, dergiler (uygun olarak!,PPPP masal kitaplari ve CDleri, Almanca DVDler varsa toplayalim ve bu ilcelerdeki ogretmen arkadaslara ulastiralim niyetindeyim. Eger yardimci olmak isteyen arkadaslar olursa buradan bana ulasabilirler daha sonra iletisime geceriz ve kucucuk yardimlarda bulunabiliriz. Umarim duyarliliginiza dokunabilmisimdir :blu Belki 2012 Hababam Sinifi Uyaniyoru cekeriz :)

Saygilar

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 17, 2012 6:48 pm

Tesekkurler duyarliliginiz icin. Gerekli destek mutlaka site uyelerimizden duyarli bir sekilde gercelesecektir.

Halide

Mesaj gönderen Halide » Çrş Eki 17, 2012 8:47 pm

Bu arada sunu bildirmek de fayda var. Yardim etmek istedeginiz takdirde kitaplari turkiyeye biz gondercegiz. Yardimlar oncelikle bizde toplanacak. Buradan irtibat kurmak istediginizi bildirmeniz yeterli.