Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da Biyomedikal muhendisligi olan universiteler hangileri

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mrtkrmn

Mesaj gönderen mrtkrmn » Cum Eki 05, 2012 1:47 pm

Merhaba arkadaslar ogrenmek istedigim bazi seyler var yardimci olursaniz cok sevinirim.
Ben, meslek yuksek okulu biyomedikal cihaz teknolojisi mezunuyum ve Almanya\'da biyomedikal muhendisligi okumak istiyorum.Bu bolumun hangi unilerde oldugunu ogrenmek istiyorum yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

karanlik

Mesaj gönderen karanlik » Cum Eki 05, 2012 7:37 pm

bu bolum sanirsam hic bir uni de yok,sadece FH larda var.

Medizintechnik und Biotechnologie bolumun almancasi,arastirabilirsin.
FH Jena bu bolumde en iyilerindendir.

Basarilar

karanlik

Mesaj gönderen karanlik » Cum Eki 05, 2012 7:45 pm

http://www.hochschulkompass.de/studium/ ... inter%5D=2

Burada hepsi var buradan bakabilirsin!

mrtkrmn

Mesaj gönderen mrtkrmn » Çrş Eki 10, 2012 10:31 am

cok tesekkur ederim yanliz ogrenmek istedigim bisey daha var fh ile uni arasindaki fark diplomada herhangi bir negatiflik doguruyomu? yani fh den mezun olan biri muhendis diplomasi aliyo dimi,bildigim kadariyla fh\'ler uygulamali uniler olarak egitim veriyomus bunun benim acimdan daha verimli olucagini dusunuyorum,senin bu konu hakkindaki dusuncelerinide ogrenmek istiyorum yardimlarin icin tekrardan tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Eki 10, 2012 6:33 pm

[quote]murat karaman tarafindan yazilan metin:

cok tesekkur ederim yanliz ogrenmek istedigim bisey daha var fh ile uni arasindaki fark diplomada herhangi bir negatiflik doguruyomu? yani fh den mezun olan biri muhendis diplomasi aliyo dimi,bildigim kadariyla fh\'ler uygulamali uniler olarak egitim veriyomus bunun benim acimdan daha verimli olucagini dusunuyorum,senin bu konu hakkindaki dusuncelerinide ogrenmek istiyorum yardimlarin icin tekrardan tesekkur ederim.[/quote]

aldigin diplomada sadece okul adi FH olarak gorunuyo. yine bachelor(lisans) derecesi aliyosun. istersen master de yapabilirsin.

FH ile Uni arasindaki tek fark, unilerin bilimsel calisma, FH larin daha cok uygulamaya, yani sahaya yonelik egitim vermesi diye biliyorum.