Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Doktora Icin Vize Basvurusu !!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Eyl 03, 2012 9:42 pm

Merhaba arkadaslar, eczacilik fakultesini bu yil tamamladim. Yuksek lisansimi turkiye de yapip almanyada doktora yapmayi dusunuyorum. Turkiye\'de universite okurken aldigimiz ogrenim ve kredi borclarimiz vize almamizda sorun yaratir mi acaba bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzt Eyl 03, 2012 11:01 pm

Bloke hesabi veya garantoru sagladiktan sonra baska detaya bakacaklarini sanmiyorum.Benim 2013 de odemelerim basliyor ama hic sormadilar.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Eyl 03, 2012 11:59 pm

[quote]caramel tarafindan yazilan metin:

Merhaba arkadaslar, eczacilik fakultesini bu yil tamamladim. Yuksek lisansimi turkiye de yapip almanyada doktora yapmayi dusunuyorum. Turkiye\'de universite okurken aldigimiz ogrenim ve kredi borclarimiz vize almamizda sorun yaratir mi acaba bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.[/quote]

turkiyedeki borcun hukuki olarak almanyayi baglayan bir durum degil. konsoloslukta sen soylemedikten sonra sorun olmamasi gerekir. senin soylemen kafalarini karistirabilir. soylememen en iyisi