Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Teilnahmebestaetigung ve InternationalOffice

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Çrş Ağu 22, 2012 8:14 pm

http://www.uni-due.de/ ye anmelden yapmaya calisirken , "Fehler in der Identifikationsnummer oder im Passwort" geliyor. Ancak bibliothekteki bilgisayarlari kullanirken bu sorunla karsilasmiyorum.. Bi arkadas bana dil kursundan Teilnahmebestaetigung veya Anmeldungbestaetigung belgesi alarak international officeye goturmem gerektigini soyledi , zaten Semester Ticket almaya gittigimde bu belgeyi onlara vermistim , ama yalnizca a1 kaydi vardi yani bundan 3-4 ay oncesi.. Su an a1 bitti zaten. Beni dusunduren sey ise okula guncellenmis bilgilerimi vermem mi gerekiyor ? aksi taktirde okul kaydinin bile tehlikeye girebilecegini duydum.. Kurstaki diger arkadaslar da 2.defa goturmemis belgelerini ve onlarda bilmiyorlar. Simdi ben son guncel haliyle kayit belgemi International Officeye goturmelimiyim ? Veya goturmek gerekmiyorsa bu sorunu nasil hallederim , cunku ogrenci belgesi lazim oluyor bazen.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 22, 2012 11:17 pm

sen yaz donemi icin kayit yollamistin, ekim ayina kadar ogrenci belgesi alabilirsin. Fakat ekimden sonra yeni kurs kagidi goturmen ve kis donemi icin de 256 euro yu odemen gerekiyor, aksi takdirde kaydin silinir universiteden.

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Prş Ağu 23, 2012 8:07 pm

Anladim , tesekkur ederim abi.

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Sal Eyl 11, 2012 11:03 am

Bugun international officeye gittim,dil kursundan aldigim anmeldebestaetigungda ki bilgileri falan girdi ,sonra paranin miktarini sormustum , bi arkadas 31 agustosa kadar odemedigin icin 10 euro ceza var demisti bu yuzden 263 mu odeyecegim diye sordum ancak gorevli dil kursu yapan ogrencilerin 253 odeyecegini soyledi gec kalinsa bile, bizim icin ceza falan yokmus yani. Normalde bu durum boylemidir ? Cunku dil kursuna giden bi arkadasim soylemisti ceza odeyecegimi. :help

Gorevli internetten parayi odeyebilirsin dedi , Verwendungszweck nummer yazdi bi tane icinde benim matrikel nummerin oldugu bi numara. Ben odemeyi yaptiktan sonra tekrar okula gitmeme gerek var mi ? Cunku ilk kayitta gitmistik ama simdi gidilecegini sanmiyorum emin olmak icin yinede sormak istedim.

Tesekkurler.

Dipnot:Bu soru tamamen Wintersemester kaydi ve odemeyle alakali bi sorudur , en ustteki soru ile hicbir baglantisi yoktur :D karisiklik olmasin.

pardon

Mesaj gönderen pardon » Sal Eyl 11, 2012 11:29 am

Bizim okulda parayi aldiktan sonra semester ticketi falan mektupla yolluyorlar. Sizde de aynidir tahminimce.

MiTRaLYoZ

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Sal Eyl 11, 2012 11:41 am

2.defa yapiyorum bunu , ilkinde parayi yatirip dekontu int. officeye vermeye gittigimizde ticketler hazirmis zaten ama simdi nasil olacak bilmiyorum bende.