Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

bochum yakinlarinda is

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
yildiz20

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen yildiz20 » Sal Tem 17, 2012 2:24 pm

is arayan bochum essen dortmund civarindaki arkadaslar icin ulasim kolay

almanca nerdeyse hic gerek duymayacaginiz etiketleme isi bulunmaktadir. masa basi:) okul tatilli surecinde calismak isteyenler direk baslayabilir saat ucreti 9 euro . okul zamanida saatlerini ayarlayip devam edebilirsiniz. gerekli beelgeleri burdan yaziyorum belgeleri calismak isteyen belgeleri tamamlarsa benle haberlesip direk baslayabilir. belgelerde sikinti yok ise

1 lohn steuer karte finanzamt almaniz gerekiyor
2 sozialversicherung nummer mektupla gelmistir buyuk ihtimalle
3 ogrenci belgesi
4 calisma izni pass ilk sayfa ve elektronik kimlik fotokopileri
5 saglik sigorta karti yaninizda olsa yeter.

genelikle cinli ogrenciler cogunlukta

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Tem 17, 2012 3:02 pm

Paylasim icin tesekkurler.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

MiTRaLYoZ

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Sal Tem 17, 2012 3:57 pm

su aralar tamda is ariyordum , en gec cumartesi gunu sana ulasirim , gec kalmis olur muyum ?

yildiz20

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen yildiz20 » Sal Tem 17, 2012 4:40 pm

surekli eleman aliniyor belgelerinizi hazir edin okullar kapandi bir an once basvurun normalde telefonla cagriyorlar fakat belgeler tam olursa direkt baslarsiniz ama kota kac kisi bilmiyorum yazlari baya artiyor. suan geleni aliyorlar bugun 10 tane cinli basladi. bayanlarin yaptiklari is baya bir hafif.

bjk_oguz

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Tem 17, 2012 4:58 pm

Paylasim icin tesekkkurler.Bir de hangi gunler ve kac saat calisildigi hakkinda bilgi verir misin?

yildiz20

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen yildiz20 » Sal Tem 17, 2012 6:48 pm

genelikle ogrenciler calisiyor zamani kendin planliyorsun. haftanin 5 gunu hafta sonu yok istersen 2 gun gelirsen ister 1 gun sana bagli. saat plani kendin konusarak yapabilirsin

MiTRaLYoZ

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Sal Tem 17, 2012 9:05 pm

sozialversicherung nummer , tam olarak ne oluyor ? , boyle bi belge gelmemisti bana , auslander behorde mi yolluyor ?

eger auslaender behorde ise , ben buradan 1 tane bile post almadim daha , ne oturum kartimin geldigininden bahseden ne de herhangi baska birsey , zaten artik post gelmeyince gittigimde kartimin oraya gelmis oldugunu ve o gun icinde alabilecegimi soylediler , simdi ben bu belgeyi nereden ve nasil temin edebilirim sayin ds halki , gelde moralin bozulmasin simdi.

helennpeanuts

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen helennpeanuts » Sal Tem 17, 2012 9:45 pm

Bildigim kadariyla Anmeldeamt yolluyor. Bir arkadasim da almamisti o belgeyi, gidip hemen 5 dakikada cikarttirabiliyorsunuz Anmeldeamt\'tan. Kaydinizi yaptirdiginizi tahmin ediyorum tabii orada.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 18, 2012 10:24 am

kac basvuru aldin yildiz merak ettim:)

yildiz20

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen yildiz20 » Çrş Tem 18, 2012 11:33 am

aslinda herseyi acik yazdigimi dusunuyorum buraya fakat bizim arkadaslar yavas biraz direkt calismak isteyene belgelerle sofort baslama imkani
fakat belgeleri tamamlayip ben calisacagim diyen olmadi.
normalde telefon yazar arayin derdim burda baya bir kolaylik yaptigimi dusunuyorum. ayrintili herseyi yazdim cogu dilline guvenmeyip aramiyor.
ben is alim burosuna yakin calisiyorum cinliler super rabet ediyor. ve is baya rahat. fakat siteden ise baslayacak hazirlikta olan daha yok 5-6 ozel mesaj aldim sadece. ffakat hazirim baslayacagim sekilde degil

technonur

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen technonur » Çrş Tem 18, 2012 1:56 pm

valla istanbula 1 ayligina gidiyo olmasaydim emin ol simdiye coktan baslamistim ise :) peki bu imkan eylul ayi icin falanda varmi ? yoksa yazlarimi aliyorlar genelde ? belgelerimin hepsi tam bu arada :)

technonur

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen technonur » Çrş Tem 18, 2012 2:43 pm

[quote]MiTRaLYoZ tarafindan yazilan metin:

sozialversicherung nummer , tam olarak ne oluyor ? , boyle bi belge gelmemisti bana , auslander behorde mi yolluyor ?

eger auslaender behorde ise , ben buradan 1 tane bile post almadim daha , ne oturum kartimin geldigininden bahseden ne de herhangi baska birsey , zaten artik post gelmeyince gittigimde kartimin oraya gelmis oldugunu ve o gun icinde alabilecegimi soylediler , simdi ben bu belgeyi nereden ve nasil temin edebilirim sayin ds halki , gelde moralin bozulmasin simdi.[/quote]

http://www.gutefrage.net/frage/wo-bekom ... nummer-her

GK

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen GK » Çrş Tem 18, 2012 8:20 pm

is suresi ne kadar acaba ayin 29. unda vertrag im bitiyor is icin bremene gidicektim eger 1 ay full calisabilcegim bir is ise gunde 2 saatlik yolu goze alabilirim :)

yildiz20

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen yildiz20 » Çrş Tem 18, 2012 10:35 pm

is surekli bir arkadaslar yazin eleman sayisi artiyor. izinin kulananlarin yerine falan zaten cogunlkla cinli ogrenciler var okul zamani cikiyorlar. fakat aushilfe olarak yada teilzeit ayarlayip devam edilebiliyor. hafta sonu tatil cuma gunu yarim gun.
bu aralar ise alma zamani belgeler hazir olursa direkt aradan ise baslama sansiniz oluyor. normalde oncede basvuranlarin listesi var ordan arayip cagiriyorlar. son durum ne bilmiyorum. dun 25 kisi yakin basladi bugun bilmiyorum cok zamaniniz yok cumaya kadar donus yaparsaniz pazartesi hala yer kaldi ise belgeleriniz problemsizse baslarsiniz.

burda ozel mesajlardan gelen sorularada cevap verdim

sozialversiherun nummer olayi http://www.deutsche-rentenversicherung.de

ucretsiz telefonu falan var ordan gec olur. bulungunuz sehirdeki yerini google map bulun yakin biryerdedir. gidip ordan kimliginizle alabilirsiniz

GK

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen GK » Sal Tem 24, 2012 12:58 am

ozel mesajdan ulasamiyorum sanirim yildiz20 2 gundur ugramiyor buralara bu firma nedir necidir ismi adresi telefonu yokmudur kimsede isci alimi durduysa bile hergun ariyip esir aliyim bari bilen biri telefonu yazarsa :)

bjk_oguz

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen bjk_oguz » Sal Tem 24, 2012 3:44 am

Vallahi bende ulasamadim.En azindan bir telefon veya sirket adi verilse \'\'yildiz20 yi \'\' rahatsiz etmeden kendimiz ugrasabiliriz direkt olarak , evraklar hazir cunku :)

GK

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen GK » Sal Tem 24, 2012 5:19 am

bana en son yazdigina gore telefon numarami oraya vermis ama isci alimi durmus 1 hafta arayinca her turlu alirlar daha onceki girdigim islerden biliyorum :)

Scheinen

bochum yakinlarinda is

Mesaj gönderen Scheinen » Sal Tem 24, 2012 2:06 pm

Benimde belgelerim hazir, Beklemedeyim..

Ayrica Gurkan\'nin dedigi gibi benimde Telefon numarami verdigini soyledi.

Bu kurumun ismi ve Telefon numarasi yokmudur ?
Ne tur bir is ?
Ve Sanirim Hepimize \'\'Yildiz20\'\' adli arkadas referans olacak.hmmm
Hayatinizin kalitesini, hayatinizdaki insanlarin kalitesi belirler.