Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Merhabalar herkeze

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
dmr

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen dmr » Cum Haz 29, 2012 8:08 pm

Merhabalar degerli DS uyeleri :)Konuyu yanlis yere acmisda olabilirim kusura bakmayin..Ben 15 yasindayim otomobile asiri ilgim var ve bilgiliyimdir otomobil konusunda..Hedefimde otomotiv muhendisi yada otomobil ile ilgili baska bir sey okuyup Almanya\'da alman otomobil markalarinda calismak ve almanya da yasamak..Ve sorunda burada basliyor zaten hic almanca bilmiyorum ve simdi almanca ogrenmeye karar verdim..Hic bir bilgim yok nasil ne sekilde ogrenecegim konusunda zaten bu sorunlar icin buradayim ..Bana ne onerirsiniz soyle veya boyle basla,su siteye bak gibi vs..Tesekkurler iyi forumlar

volkan662

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen volkan662 » Cum Haz 29, 2012 8:45 pm

Onunde uzun bir donem oldugu icin ilk etapta bence yasadigin yerde ucretsiz verilen yada halk egitimde verilen almanca kurslarini tavsiye ederim yasin 15 oldugu icin belirli bir seviye ye geldikten sonra daha profesyonel olan kurslara yonelebilirsin.

Ornek; Istanbul da yasiyorsan ISMEK almanca kurslarina baslayabilirsin. Burada kurs sonunda belgeye sahip olabilirsin. Temel egitimi burada aldiktan sonra tomer veya goethe institut kurslarina katilabilirsin.

bjk_oguz

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Haz 29, 2012 9:08 pm

Merhaba sitemize hosgeldin.Biz almancax uyeleri degil \'\' Deutschstudent\'\' uyeleriyiz.Sitedeki makaleleri ve basliklari okursan baya bir bilgi sahibi olursun bu yasina ragmen. :)

dmr

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen dmr » Cum Haz 29, 2012 9:09 pm

[quote]volkan662 tarafindan yazilan metin:

Onunde uzun bir donem oldugu icin ilk etapta bence yasadigin yerde ucretsiz verilen yada halk egitimde verilen almanca kurslarini tavsiye ederim yasin 15 oldugu icin belirli bir seviye ye geldikten sonra daha profesyonel olan kurslara yonelebilirsin.

Ornek; Istanbul da yasiyorsan ISMEK almanca kurslarina baslayabilirsin. Burada kurs sonunda belgeye sahip olabilirsin. Temel egitimi burada aldiktan sonra tomer veya goethe institut kurslarina katilabilirsin.[/quote]Tesekkur ederim abi..ISMEK kurslari iyi midir? Kursu bitirdikten sonra aldigimiz belge ne ise yariyor? Birde abiler ben almanyada alman markalarinda otomobil ile ilgili bir iste calismak istiyorum ne okumaliyim? ornek olarak otomotiv muhendisi bir markada calisiyor diyelim ne tur isler yapar? Bu siteyi gercekten faydali buldum cok tesekkurler :)

dmr

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen dmr » Cum Haz 29, 2012 9:10 pm

[quote]bjk_oguz tarafindan yazilan metin:

Merhaba sitemize hosgeldin.Biz almancax uyeleri degil \'\' Deutschstudent\'\' uyeleriyiz.Sitedeki makaleleri ve basliklari okursan baya bir bilgi sahibi olursun bu yasina ragmen. :)[/quote]Iyi aksamlar oncelikle almancax forumunada uye olmustum fakat halen daha yardim eden olmadi..Ben de almancaxa yazdigim yaziyi kopyalamistim dikkat etmemisim kusura bakmayin :)

bjk_oguz

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Haz 29, 2012 9:16 pm

Onemli degil hem o sitede pek egitimle ilgili seyler yok daha cok evlilik olayina girmisler.Sen bu sitede takil ve keyfini cikar :)

dmr

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen dmr » Cum Haz 29, 2012 9:19 pm

Tesekkurler..Bu arada ISMEK in sitesine girdim yabanci dil bolumunde almanca bulamadim..Yani Goethe institut a bakacagiz..Baska onerebileceginiz kurslar varmi?

volkan662

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen volkan662 » Cum Haz 29, 2012 10:13 pm

ISMEK kaldirmis sanirim. Istanbul da mi oturuyorsun oturdugun yeri bilmedigim icin tam net bilgi veremiyorum. Mesela kadikoy halk egitimde almanca kursu mevcut.

volkan662

Merhabalar herkeze

Mesaj gönderen volkan662 » Cum Haz 29, 2012 10:21 pm

[quote]dmr tarafindan yazilan metin:

[quote]volkan662 tarafindan yazilan metin:

Ornek; Istanbul da yasiyorsan ISMEK almanca kurslarina baslayabilirsin. Burada kurs sonunda belgeye sahip olabilirsin. Temel egitimi burada aldiktan sonra tomer veya goethe institut kurslarina katilabilirsin.[/quote]Tesekkur ederim abi..ISMEK kurslari iyi midir? Kursu bitirdikten sonra aldigimiz belge ne ise yariyor? Birde abiler ben almanyada alman markalarinda otomobil ile ilgili bir iste calismak istiyorum ne okumaliyim? ornek olarak otomotiv muhendisi bir markada calisiyor diyelim ne tur isler yapar? Bu siteyi gercekten faydali buldum cok tesekkurler :)[/quote]

Halk egitim ve ISMEK gibi yerlerden aldigin kurslar yabanci dil uzerine temel egitim aldigini belgeler sadece ilerisi icin dedigim gibi tomer ve goethe gibi yerlerden aldigin sinav belgeleri gecerli olur