Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lise diplomasi ve vize

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
dipdip

Lise diplomasi ve vize

Mesaj gönderen dipdip » Cum Mar 02, 2012 9:38 pm

Arkadaslar merhaba Benim lise diploma notum 57 ve gercekten ccok dusuk.lise notlarimda zaten iyi degil diplomadanda goruldugu gibi simdi bu durum vizede sorun yaratirmi ? ona gore birseyler yapicam bos hayallerede kapilmak istemiyorum yardimlariniz icin tessekkurler olumsuz olursa hic baslamiycam bu ise.. hayal kirikligi cok kotu birsey cunku..

mehmetcobanlar

Lise diplomasi ve vize

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Cum Mar 02, 2012 10:09 pm

[quote]dipdip tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar merhaba Benim lise diploma notum 57 ve gercekten ccok dusuk.lise notlarimda zaten iyi degil diplomadanda goruldugu gibi simdi bu durum vizede sorun yaratirmi ? ona gore birseyler yapicam bos hayallerede kapilmak istemiyorum yardimlariniz icin tessekkurler olumsuz olursa hic baslamiycam bu ise.. hayal kirikligi cok kotu birsey cunku..[/quote]
Lise notlarin dusuk olmasindan ziyade tr de kazandigin universite bence daha onemli dusunceler yaratacaktir.Onun icin fikrimce iyi bir universiteye oncelikle kazanmani dilerim..sunu diyebilirsin tr de kazansam almanyada ne isim var :) Ama bu eksigi doldurmak icin buyuk bir mesele olacaktir.
Nede olsa kimi zaman vizeyi kapma isleri zar atmaya benzer.Umutluzluga kapilacak bir durum olusmasin icinde.Ne insanlar,ne vizeler alabiliyor...basvuru yaptigin konsolosluk,gorusmenin verimliligi veya kendini iyi bir sekilde ifade edebilmen bile bir cok seyi olumlu,olumsuz degistirebilir.Umarim soylediklerimden birseyler cikarmissindir..Kolay gelsin B)
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

MiTRaLYoZ

Lise diplomasi ve vize

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Cum Mar 02, 2012 11:10 pm

lise turun meslek lisesi degilse bir sorun yaratmaz..Ayrica mehmet\'in dedigi gibi iyi bi universite puani alip yerlestigin okulun iyi olmasi bu acigini kapatabilir.

dipdip

Lise diplomasi ve vize

Mesaj gönderen dipdip » Cum Mar 02, 2012 11:16 pm

Cok tessekkur ederim.Duz Liseyim.Ozel yazacagim tr de. puanim iyi olur ins sinava hazirlaniyorum su an.