Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Is Ilanlari !

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen Physiker » Sal Oca 10, 2012 4:48 pm

Dusseldorf da 2 tane subesi olan Saray Restaurantlari, garson veya mutfak bolumunde calisacak 20 ye yakin bay/bayan isci ariyor.

Calisma saatleri esnek, calismak istediginiz saatlere gore duzenleyebiliyorsunuz.

Basvuru yapmak icin 01786358290 numarasindan Ramazan beye ulasiyorsunuz ve numarayi Gurkan Yalcin dan aldim derseniz yetkili kisi size yardimci olur.

Not: Ne kadar odeme vs yapiyorlar, calisma saatine ve yaptiginiz ise gore degisiyor, tam net bilgiyi direk yetkili kisiden ogrenebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Oca 12, 2012 8:19 pm

Sagol Physiker , arayalim bir :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen Physiker » Cum Oca 13, 2012 7:06 pm

Bu arada Neuß da C&A da 11 subat da inventur isi varmis. Aksam 7 gibi basliyorsunuz saat gece 11-12 ye kadar suruyor ve saat ucreti 12 euro veriyorlar. Tek gunluk bir is, ilgilenen olursa yardimci olabilirim.:)

jaymz

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen jaymz » Cmt Oca 14, 2012 3:58 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Bu arada Neuß da C&A da 11 subat da inventur isi varmis. Aksam 7 gibi basliyorsunuz saat gece 11-12 ye kadar suruyor ve saat ucreti 12 euro veriyorlar. Tek gunluk bir is, ilgilenen olursa yardimci olabilirim.:)[/quote]

inventur isi tam olarak ne oluyor ? ne is yapiyor calisanlar yani ? =)

bjk_oguz

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Oca 14, 2012 4:22 pm

Mal sayimi gibi biseymis galiba :) abi bu arada aradim lokantayi adama ramazan bey deyince ben mehmet dedi :D Haftaya tekrar ara dedi bakalim :ap

MERVE ASCI

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Pzt Oca 16, 2012 6:41 pm

Buyuk firmalar ve magazalar, belli donem sonlarinda ellerindeki urunlerin sayimini yaptiriyor. Genc bir grup topluyor ve bu grup soylenen zaman araliginda ellerindeki okuyucu sayaclar ile belli bolumlerin urunlerini sayiyor ev makineye kaydediyor.ustalik gerektiren bir is degil. yaninizda isi anlatacak kadar almanca bilen birinin olmasi da yeterli.5 dk icinde anlasilabilecek bir sey ve ucretinizi o gece hemen oduyorlar.Tavsiye ederim.

h0oney

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen h0oney » Pzt Oca 16, 2012 7:44 pm

Hemencik gidip calisasim geldi:):)

GK

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen GK » Prş Şub 16, 2012 7:05 am

Bu konunun direk is ilanlari olarak bir baslikta toplanmasinin iyi olacagini dusundum.
is bulup tavsiye eden goren duyan varsa bu baslik altinda bildirse iyi olabilir cunku 4. aydan itibaren mutlaka en azindan haftasonlari calismam lazim benim isime yariyabilir belki bir suru insanada gelir kapisi olabilir bu topic :)

evet varsa suanda herhangi bir bildiginiz is firsati her turlu benim gibi calisicak bir suru ogrenci vardir.

not:Baktim bole bi topic bulamadim arama butonunu kullanarak, eger varsa eski halini alabilir tekrardan.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Şub 17, 2012 12:56 pm

Essen\'da Limbecker Platz\'da bir cok magazada Aushilfe ilanlari gorebilirsiniz.

GK

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen GK » Pzr Nis 15, 2012 8:39 am

abiler ablalar kardesler sevgili hemserilerim acil durumda is aramaktayim su onumuzdeki ay olmak uzere 1 ay vollzeit olur olmadi teilzeit olur varsa kulaginiza gelen nrw ici cok buyuk bi sevap kazanmis olursunuz :)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Is Ilanlari !

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr May 06, 2012 5:38 am

Baslik kitlenmistir.Is ilanlarini DS Sari Sayfalar kisminda yeni baslik acarak sorunuz.

Kilitli