Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

okul basvurusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
immortal

okul basvurusu

Mesaj gönderen immortal » Prş Oca 05, 2012 10:04 pm

Arkadaslar herkese oncelikle merhaba.. Ben bir sey ogrenmek istiyorum . Simdi ben wuppertal universtesine basvuruda buluncagim ve birkac tane daha olan 0 almanca ile kabul eden okula. arkadaslar bu okullar 15 temmuz son basvuru bizim tr de sonuclar agustosta aciklaniyor. orda ise 15 temmuzda bitiyor genelde boyle. Nasil bir yol tavsiye edersiniz. yardimlariniz icin cok tsk ederim simdiden. bu siteye de gercekten tesekkur ederim.gayet yararli.. allah herkesin yardimcisi olsun...
..

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

okul basvurusu

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Oca 05, 2012 10:16 pm

sartli kabulu istedigin zaman alabiliyorsun diye biliyorum;)

immortal

okul basvurusu

Mesaj gönderen immortal » Prş Oca 05, 2012 10:22 pm

On Kayit gibi bir durum yok mu yani ? Haber verilmesi w.s gerekmiyormu
..

umutglsvr

okul basvurusu

Mesaj gönderen umutglsvr » Cum Oca 06, 2012 12:05 am

Arkadaslar ben duisburg essene yada paderborna 0 almancayla sartli kabul basvurusu yapacagim fakat siteler almanca. translatede ceviremiyor dogru durust. ne yapacagimi bilmiyorum yardimci olurmusunuz...

sway

okul basvurusu

Mesaj gönderen sway » Cum Oca 27, 2012 7:57 pm

evet ardkslar su duruma bi aciklik getirelim. sartli kabul u her universte veriyrmu. basvuru nasiil yapmaliyiz bi bilgi verin :lan

bjk_oguz

okul basvurusu

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Oca 27, 2012 9:45 pm

Bu konuya zaten bircok kez aciklik getirildi lutfen biraz inceleyelim siteyi.Siteler de ingilizce secenegini de var basvuru formunu ordan bulabilirsin.

MiTRaLYoZ

okul basvurusu

Mesaj gönderen MiTRaLYoZ » Cmt Oca 28, 2012 4:07 pm

Sartli kabul veren 3 okul var 1-duisburg-essen 2-paderborn 3-hannover de bi okul olabilir.

ben duisburg-essen\'e kasim da sartli kabul icin basvuru yapmistim normal de zaman yine gecmisti basvuru asamasin da zamanin gectigini soylemislerdi ama yanimda ki arkadas saolsun biraz durumumu anlatarak basvurumu kabul ettirdi.1 ay sonra kabulum geldi makine muhendisliginden.

basvuru icin:
1-lise diplomasi cevirisi
2-lise transkrip cevirisi
3-universite kazandi belgesi cevirisi
yeterlidir.

onkayit diye bisey yok.Sen gerekli belgeleri gonder onlar zaten sana cevap verirler.