Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Soru> PC Muh. Lisans >Sartli kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
daimon1

Soru> PC Muh. Lisans >Sartli kabul

Mesaj gönderen daimon1 » Cmt Ara 03, 2011 9:21 pm

Herkese merhaba arkadaslar Oncelikle bu siteye internetde rastgele buldum cok yararli harika bir forum bunu acmayi dusunen herkesten Allah razi olsun.

Siteyi vakit buldukca gezmeye calisiyorum fakat aklima takilan birkac sorum olucak izninizle...

Gecen yil Meslek Lisesi tekstil bolumunden mezun oldum normalde Derslerim kotu demiyorum cok kotudur :) bu yil dersaneye gidiyorum hic olmazsa Ozel Universite tutturarak ALMANYA\'da Bilgisayar Muhendisligi okumayi dusunuyorum..

Sifir almanca bile ile Almanya\'da Universite okumam sansimin oldugunu soylediler bir kac yurtdisi egitim ile gorustum ve bu sitede de aynen fakat ben en buyuk sorum Sartli Kabul edilecegim okullar beni kabul etme orani % kac yani kontejyan disinda kalma sansim varmi sonucta belgeler masraflar filan derken Kimse bosa emek cikmasini istemez ailemide sikintiya sokmak istemem herkes gibi.

Son olarak Almanya\'daki Bilgisayar Muhendisligi sartli kabul olarak gittigim ve almancayi ogrenip universiteye basladigimizi varsayarsak..Dersler nasil yani TURKIYEdeki gibiyse bastan ben vazgeceyim :) UYGULAMALI Bilgisayar muhendisligi diye duydum oyle birsey varsa benim icin harika otesi olur normalde Bilgisayar bilgim orta seviyeden biraz yukarda kendimi PC alaninda gelistirmek istiyorum orda egitimi tamamlayabilirsem master\'da yapip orda kalma sansim varmi? ve ordaki PC MUh. ne kadar maas aliyor devlet bir stajyerlik gibi bir sans sagliyormu?

DeutschStudent olarak danismanlik veriyosunuz araciliginiz ile giden ogrencilerin basarini orani nedir acaba ve istanbulda bir iletisim adresiniz varmi

Cok uzun oldu ama affiniza siginiyorum :)

Saglicakla kalin.