Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

deutsche bank

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sallyone

deutsche bank

Mesaj gönderen sallyone » Sal Şub 03, 2009 10:39 am

Arkadaslar mrb yaklasik 1-2 gun sonra deutsche banka parayi yatiracam ve maille gelen kagidi konsolosluga gonderecem bundan sonra islemler gene 1-2 ay fln surermi yoksa ne kadar surer bunu merak ediyorum tesekkurler..

tatanka

deutsche bank

Mesaj gönderen tatanka » Sal Şub 03, 2009 4:50 pm

Konsolosluk ups ile gonderiyor kagidini ve birkac gun icinde deutschbank"da oluyor kagitlarin. .Senin kagidinda mail adresin yaziyor zaten ve sana Banka mail yolluyor bankada sukadar parasi vardir ve Bloke olmustur diye. .Bu islem en fazla 3 4 gun surer,eger gecikme olursa bankaya mail atarsin ama bana hemen yolladilar 2 gunde ,Sende onu cikti alip vize"de gostericeksin. .:)

Selamlar

Thehelys

deutsche bank

Mesaj gönderen Thehelys » Pzt Şub 09, 2009 7:32 pm

peki 7800 euro icin en ucuz havale edebilecegimiz bankalar hangisi. ben burdan isbanktan 0 la 1000 euro arasi 8 euro odedim ama karsi taraftanda 20 euro kesilmis. yani karsi taraftan kesilmesin. ve ben meblag olarak 7800 yazicam yani net olsun 650 olsun diye yani ne kadar havale etmem gerekicek. sanirim 50 euro hesap acma parasi oluyor. yani havale ederken hangi bankayi ve karsi tarafta kesilmemesi icin ayriyaten ne kadar para gondereyim?

tatanka

deutsche bank

Mesaj gönderen tatanka » Pzt Şub 09, 2009 9:52 pm

ben is bankasindan yatirmistim. .100ytl istemislerdi. .Ciktim mudure,dedim bole bole ogrenciyim etmeyin eglemeyin ,sonra 50ytl almislardi benden 7900euro icin:D Diger bankalar icin bir bilgim yok malesef. .Ama pazarlik yapabilirsin ogrenciyim falan de ;) isteseler almayabiliyorlar. :)