Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ylmzemrek

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen ylmzemrek » Prş Kas 10, 2011 11:50 am

Merhaba arkadaslar. LMU da Politikwissenschaft okuyorum fakat bolum hosuma gitmedi. 18-20 aydir Almanya\'da olan birisi olarak bu bolumu okumamak gerektigini bolumun sinavina calisip kazanip okumaya basladiktan sonra anladim ne yazik ki. Bu yuzden matematik agirlikli bir bolum okumam daha mantikli. Matematigim Turkiye\'de her zaman tek basarili oldugum bolumdu. Ama iste ne hikmetse korktum Almanya\'da sayisal bir sey okumaktan ve sozel okuyayim derken baktim ki benim icin sozel bir bolum son derece sikici ve zor.

Istedigim bolum ekonomi. BWL den ziyade ekonomi okumak istiyorum. Ekonomi okumus veya BWL okumus insanlarin bu bolum hakkinda bilgilerini paylasmasi benim icin cok yararli olur. Ayrica hangi derslerin goruldugunu de paylasirsaniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Kas 10, 2011 1:42 pm

Sence Ekonomi\'de daha az mi Almanca kitap okuman gerekecek ? 120 yerine 80-100 sayfa okursun belki ?

Sorun hakkinda malesef bilgim yok.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Kas 10, 2011 1:47 pm

ekonomi okuyarak yada isletme vs. bu terimlerden ne kadar kurtulabilirsinhmmmBence sorundan kacmak yerine sorunun uzerine gitmek daha faydali.

mek38

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen mek38 » Sal Ara 13, 2011 4:06 am

Almanya\'da Matematik(Finance) ile ilgili bildigin Master programlari var mi? Fakat egitim dilinin 100% yakin Ingilizce olmasi gerekiyor benim acimdan

crazyfb

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen crazyfb » Sal Ara 13, 2011 12:23 pm

ben bwl/vwl okuyorum. daha 2. donemim oldu bu ama ben de okuyorum baya bi. dersler genelde sozel. hukuk dersleri bile var. bilgin bulunsun.

harun

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen harun » Sal Ara 13, 2011 2:18 pm

[quote]crazyfb tarafindan yazilan metin:

ben bwl/vwl okuyorum. daha 2. donemim oldu bu ama ben de okuyorum baya bi. dersler genelde sozel. hukuk dersleri bile var. bilgin bulunsun.[/quote]

sen nerde bWL okuyosun ? bastan mi basladin yoksa derslerini saydirdin mi?

crazyfb

Munih\'te Ekonomi Bolumu

Mesaj gönderen crazyfb » Çrş Ara 14, 2011 12:46 pm

koln de okuyorum. bastan basladim.