Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye-Deutschland

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Turkiye-Deutschland

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Eki 07, 2011 11:41 pm

:)suc sabride degil ki sabriden orta saha yapmaya calisanlarda;)Almanlar eger gercekten ciddiye alsalardi isin sonu kotuydu;)garry hakli cikti ;)\'\'Futbol, 22 kisinin 90 dakika boyunca mucadele ettigi ve sonunda Almanlar\'in kazandigi bir oyundur\'\'

Serhan_

Turkiye-Deutschland

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Eki 08, 2011 1:13 am

kisaca sonuc: Arenadan almanya gecti :)

Ogun

Turkiye-Deutschland

Mesaj gönderen Ogun » Cmt Eki 08, 2011 2:53 am

Ya hiddinkle falan olcak is degil ben bole bi adam gormedim golu yedikten sora hamle yapmaya calisiyo. Zaten mac oncesindede demisti galibiyet icin oynamiycaz. Ee babacim tamamda sen cok bossun ya dk 80 2-1 olmus ardayi cikarip kazimi aliyosun. Kazim messi mi de sen ardayi cikariyosun kazima birakiyosun takimi aldin bari kazimi ileriyi guclendirdin defanstan al bi oyuncu bari kaybedicek neyin var ki ha 2-1 ha 3-1 4-1 yenilmissin.

Sabride falan demeyin adaminda adi cikmis dokuza tabi herkes ona laf ediyo macta belki en cok kosan rakibe ilerde basan onlari yoran adam sabri. Ama iste gel gelelim beyniyle ayaklarini bi arada calistiramiyo. Ama onun bi sucu yok ilk gol servetle gokhan gonulun yuzunden zaten hele o gokhan gonulu hic anlamadim bugun. Onun oldugu kanat masallah bu mac E-5 gibiydi kim geldiyse gecti ordan. Neyse daha bicok sey solerimde yeni geldim cok yorgunum :)

Sonuc olarak hiddinkin gitmesi onun yerine bi turk teknik adam gelmesi lazim. Yilmaz vural bile olur ya o derece artik yeterki gitsin su adamda bi turk hoca gelsin. Bicok ulkeye baktiginda ispanyanin basinda del bosque ispanyol hoca hollandanin basinda van Marwijk hollandali hoca almayanin basinda lov alman hoca. Yani genel olarak baktiginizda basarili milli takimlarin basinda hep yerli hoca var. Neyse yapicak bisey yok artik almanyanin 10 da 10 yapmasini bekliycez belcika karsisinda. Gerci beraberlikte yetiyo biz cikariz zaten ama en iyi 2. olarak cikmak vardi bide simdi zar zor cikmak var ki azerbaycanin surpriz yapip yapmiycagida belli degil illa isi son gune son dk ya birakacaklar ya :)

Ogun

Turkiye-Deutschland

Mesaj gönderen Ogun » Cmt Eki 08, 2011 2:55 am

Lov degil yalniz Low olacak o :D