Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize basvurma tarihim nasil olmali?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
caglar_928

Mesaj gönderen caglar_928 » Çrş Eyl 21, 2011 5:08 pm

arkadaslar benim dun Niederrhein ve Hannoverden kabul belgelerim geldi sorum su ben mart nisan mayis(2012) gibi tarihlerde ki dil kursuna kayit olsam ve gidip vizeye simdi basvursam yani almanya ya da kayit oldugum mayis ayi gibi gitsem herhangi bir sorun olur mu ? bilgilendirirseniz sevinirim

maschine

Mesaj gönderen maschine » Çrş Eyl 21, 2011 5:31 pm

[quote]caglar_928 tarafindan yazilan metin:

arkadaslar benim dun Niederrhein ve Hannoverden kabul belgelerim geldi sorum su ben mart nisan mayis(2012) gibi tarihlerde ki dil kursuna kayit olsam ve gidip vizeye simdi basvursam yani almanya ya da kayit oldugum mayis ayi gibi gitsem herhangi bir sorun olur mu ? bilgilendirirseniz sevinirim[/quote]

Vize basvuru formunda almanyaya girmek istediginiz tarihi soruyorlar. yani butun belgeleri hazirlar sadece basvuru tarihini, ornegin;15.05.2012 seklinde yazarsan olabilir diye dusunuyorum. Mantiken olmasi gerekiyor.

caglar_928

Mesaj gönderen caglar_928 » Çrş Eyl 21, 2011 6:07 pm

emin degilsin dimi ama yine de konsoloslugu arayip sormak cok daha mantikli o zaman

caglar_928

Mesaj gönderen caglar_928 » Çrş Eyl 21, 2011 8:11 pm

arkadaslar bu konu hakkinda tam bir bilgiye sahip olan yardimci olsun lutfen

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Çrş Eyl 21, 2011 8:55 pm

Aynen kabullerin yanar ama niye mayis ayini bekliyosunki aralik ocaktaki dil kurslarina kaydol

maschine

Mesaj gönderen maschine » Prş Eyl 22, 2011 1:13 am

senin ki cok ozel bir durum. bu gun konsoloslugu arasan olur derler, sonra problem yaparlar. ne dedikleri belli olmuyor

caglar_928

Mesaj gönderen caglar_928 » Prş Eyl 22, 2011 3:29 pm

anladim ama benim universitenin hazirligini gecip almanyaya gitmem gerekiyor yoksa burdaki universite beni aticak hazirligi gecemezsem cok garip bir durum yani

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Eyl 23, 2011 1:57 pm

arkadaslar benim dun Niederrhein ve Hannoverden kabul belgelerim geldi sorum su ben mart nisan mayis(2012) gibi tarihlerde ki dil kursuna kayit olsam ve gidip vizeye simdi basvursam yani almanya ya da kayit oldugum mayis ayi gibi gitsem herhangi bir sorun olur mu ? bilgilendirirseniz sevinirim[/quote]

Vizen sorun olmaz istedigin tarih ne ise ona gore verirler vizeni ,yani ocak gibi gidersin ve bir diger arkadasin dedigi gibi \'Almanya\'da Bulunmak Istediginiz Tarih\' kismina istedigin tarihi (mart , nisan,mayis neyse artik) yazarsin.
Aldigin kabul kis mi yoksa yaz somestiri icin mi ?
Eger kis icinse okula mail atar vizemin cikmasi uzun surecek ,bu sure zarfinda TR de bir dil kursuna digecegim ve yaz somestirina yetisecegim dersin.Kaldi ki aldigin kabul sartli kabul ,bir sorun olacagini zannetmiyrum.
Normal kabul alip kayit olmasan tamam dicem sorun olur ,tekrar bacvurmak zorunda kalirsin ama simdi ki kabulun farkli.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Eyl 23, 2011 1:57 pm

Vizen sorun olmaz istedigin tarih ne ise ona gore verirler vizeni ,yani ocak gibi gidersin ve bir diger arkadasin dedigi gibi \'Almanya\'da Bulunmak Istediginiz Tarih\' kismina istedigin tarihi (mart , nisan,mayis neyse artik) yazarsin.
Aldigin kabul kis mi yoksa yaz somestiri icin mi ?
Eger kis icinse okula mail atar vizemin cikmasi uzun surecek ,bu sure zarfinda TR de bir dil kursuna digecegim ve yaz somestirina yetisecegim dersin.Kaldi ki aldigin kabul sartli kabul ,bir sorun olacagini zannetmiyrum.
Normal kabul alip kayit olmasan tamam dicem sorun olur ,tekrar bacvurmak zorunda kalirsin ama simdi ki kabulun farkli.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari