Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Staj belgesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mirage

Staj belgesi

Mesaj gönderen mirage » Sal Eyl 13, 2011 11:00 pm

Merhaba Arkadaslar,

Bildiginiz uzere universitelerin bircogu bazi bolumlere staj onermekte. Hepimiz bir yerlerde istedigimiz bolum hakkinda calismisizdir tabii ki. Bende ayni durumdayim calistim fakat okul staji v.s degil her sene yaz tatilinde calistim.

Benim sormak istedigim basvuru yaptiginiz da staj yaptiginizi ne sekilde kanitladiniz? Belge ile kanitladiysani bir ornegini alabilir miyiz?

Arda93

Staj belgesi

Mesaj gönderen Arda93 » Çrş Eyl 14, 2011 10:17 am

her okul farkli bir sekilde istiyor. Mesela Rwth Aachen her hafta icin 2 gunluk rapor yazilmasini kompozisyon seklinde sonra bunun yapilan firma tarafindan onaylanmasini istiyor. Tu munchen de direk onlarin bir formu vardi onu dolduruyodun. Gitmek istedigin okula mail atip istediginiz belge ne diye sorarsan sana direk ya sayfaya yonlendirirler yada istedikelri belgeleri anlatirlar en kesin ve direk cozum okula sorman olur.