Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

UYERELIMIZDEN RICA EDIYORUZ - FORUM DUZENI

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
nonearthling2

Mesaj gönderen nonearthling2 » Pzt Tem 23, 2012 2:50 am

normalde oyle olmali ama iste millete laf anlatmak cok zor.3 gundur almanyaya kadar basligi altini dolasiyom hep ayni sorular sorulmus. :)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Ağu 02, 2012 10:14 am

Sordugunuz sorulara uygun ,mantikli soru basliklari yazalim arkadaslar.Forumda arama yapanlar icin COK ONEMLI !
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 17, 2012 2:16 pm

100000. Rica : Ozel mesajla soru sormayalim lutfen.

akliselim

Mesaj gönderen akliselim » Çrş Eki 17, 2012 2:38 pm

Bence her seferinde ozel mesaj atmayin ya da basliklara uygun yere sorununuzu yazindan ziyade baska bir yol bulunmali zaten sonucta eski uyeler dogru duzgun belirtiyor durumunu yapilmasi gereken sey yeni uyeler icin olmali sayfa duzenini site yoneticileri bir sekilde degistirip bu sorunu ortadan kaldirmalidir diyorum cok bilmislik yapmak istemiyorum sadece oneri

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eki 17, 2012 7:50 pm

Almanyaya gelmek icin bu yolla cikmisaniz en basta arastirmaci olun bilmem anlatabildi mi:P
So geht nicht !

izzy

Mesaj gönderen izzy » Prş Eki 18, 2012 9:52 am

Bu tarz baslik acan uyeler herzaman olacak sonucta forum kurallari yeni uyelere gokten inmeyecek. Bence bu yuzden bu tur basliklara cevap vermeyip direk ilgili basliga yonlendirsek daha dogru olur gibime geliyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 19, 2012 4:15 am

forum kurallarini onaylamadan kimse uye olamiyor teknik olarak ama kim okurki onlari. Hadi yeni uyeleri gectim adam nerdeyse 6 aydir her gun sitede, kisa mesajlardan soru sormayin diyoruz halen inadina devam ediyor. Cevap vermeyince illaki danismanlikmi alalim diye salakca cikis yapiyor, onunla da yetinmiyor face grubuna gelip baska insanlarin sorularinin altinda umrunda olmadan kendi sorusunu soruyor. En sonunda yetinmemis direk face adresini vermis, biri beni eklesin de bi 10 dk anlatsin diye. Simdi bu tip bir adama kurali 10 kere de anlatsan anlamaz, yapacak birsey yok.

izzy

Mesaj gönderen izzy » Cmt Eki 20, 2012 6:07 pm

Haklisin, kutuphane kulturumuz olmadigindan bilgiye nasil ulasilir bilmiyoruz. Simdi elimizin altinda internet var, cok kisa sure arastirmak gerek ama bu rahatlik bile yetmiyor. Bencillik oyle bir hal almiski ne baskasinin sorusuna saygi var ne de forum kurallarina, kendi sorusu uzerinde hicbirsey gormuyor. Anne babasinin ogretmesi gerek seyi bizim ogretmemiz mumkun degil bu saatten sonra ama yinede uyarilarin bazilari etkili olabiliyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 30, 2012 4:18 pm

Arkadaslar tekrar hatirlatayim, ozel mesajlara hic bakmiyorum.

Sorularinizi tartisma forumlarinda yoneltebilirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Eki 31, 2012 2:14 am

Bende hic bakmiyorum direk cope gidiyor yazilanlar..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Çrş Eki 31, 2012 8:31 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

forum kurallarini onaylamadan kimse uye olamiyor teknik olarak ama kim okurki onlari. Hadi yeni uyeleri gectim adam nerdeyse 6 aydir her gun sitede, kisa mesajlardan soru sormayin diyoruz halen inadina devam ediyor. Cevap vermeyince illaki danismanlikmi alalim diye salakca cikis yapiyor, onunla da yetinmiyor face grubuna gelip baska insanlarin sorularinin altinda umrunda olmadan kendi sorusunu soruyor. En sonunda yetinmemis direk face adresini vermis, biri beni eklesin de bi 10 dk anlatsin diye. Simdi bu tip bir adama kurali 10 kere de anlatsan anlamaz, yapacak birsey yok.[/quote]

Ben bu. yine hakaret etmissin :)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Çrş Eki 31, 2012 12:58 pm

Kurallari anlamiyorsun da hakaret edince mi sipsak anliyorsun ? ;)

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Çrş Eki 31, 2012 1:01 pm

Insan zorda ne kural hatirliyor nede kanun.Kisa mesaj bolumune yazarken yine forumun temizligini dusunerek yazmistim.Basit bir soru icin konu acmak istememistim. :)
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 31, 2012 1:17 pm

seni bir yandan hic sevmiyorum bir yandan da degisik bir sempati olusuyor icimde. Anlamiyorum..

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Çrş Eki 31, 2012 2:34 pm

birkac kere zitlastik ondan sevmiyorsunuzdur.Sempati nedenide hicbir zaman artniyetle hareket etmememden olabilir.Allah isin dogrusundadir.Beni kac kere banlamana ragmen hakkinda olumsuz bir dusunceye kapilmadim hicbirzaman.Insanlari tanimadan haklarinda karar veremem :)
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Kas 03, 2012 2:26 pm

Sevmeme sebebim, bencil ve kendinle celismen surekli. Insanlari tanimadan sucmalama yaptigin icin tepki cektin. Son cumlenle celismis biraz.

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Cmt Kas 03, 2012 10:25 pm

physiker son cumlenle celistin diyorsun da; o gun yazdigim seyi ciddi anlamda yazmamistim.Klavye sohbeti zordur.Iletisim oyle bir seydir ki soylenen cumlenin nuktesini,ciddiyetini,manasini mimiklerimiz ve soyleyis bicimimiz belirler kelimeler degil.Yani bir cumle soyleyis bicimine gore iyi veya kotu anlamda sekillenir.Ben o cumleyi yazarken,senin zihninde taahhul ettigin gibi sinirlenmis kizgin vaziyette degil,neseli bir gunde gulerek sakaci bir sitemle yazmistim.Ergen zihinli kucuk bir insan degilim ki herkes babamin ogluymus cevap vermek zorundaymis gibi hareket edeyim.
PPPP
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 20, 2012 8:03 pm

Arkadaslar soru sorarken biraz daha dusunup oyle soralim lutfen.

Tekrar belirteyim ozel mesajlara bakmiyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Oca 14, 2013 11:15 am

ricalarimiza ragmen inatla ozel mesaj atan arkadaslari artik banlamaya basladik maalesef. :(

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Mar 17, 2013 12:54 am

Insanlara bildigini aktarmak ve yardimci olmak icin burda yorum yazan herkese saygim vardir ve Deutschstudent yonetimi adina tesekkur ediyorum.

Fakat insanlara yardim edeyim derken, onlari asagilayici ithamlarda bulunmayin lutfen.

Maalesef ogretim alarak egitimli oldugunu sanan insanlarimiz, hic bir donem mutavezi olmayi ve egolarini bir yana birakarak etrafindaki insanlara faydali olmayi ogrenemiyorlar.

Bundan once 2 tane moderator arkadasimizdan sirf bu tavirlari yuzunden gorevlerini geri aldik. Belirttigim gibi maalesef bu Turkiye den gelen ogrencilerin genel yapisinda var. Inanin bu arkadaslarin bir cogu zamaninda sizin yaptiginiz hatalarin cok daha buyugunu yapmistir ama belirli bir mesafe katettikten sonra zamaninda yasadigi ezikligi bir sekilde arkasindan gelen insanlardan cikarmak isterler.

Bu tip insanlarin, universite ortaminda ve bilhassa almanlarin oldugu bir grupta yasadigi caresiz yalnizliklarinin acisini yardim etmek istedigi insanlardan cikarmasini yadirgiyorum ama maalesef bu tip arkadaslarla da cok karsiliyorum.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com