Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vizeye yetismeyen bloke hesap.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzr Eyl 04, 2011 10:30 am

30 Eylulde randevu aldim..Bloke hesap formlarimi bankaya yolladim pazartesi veya sali bankada olmasini umuyorum.onumde 25gunluk bir surec var bu yetismez psikolojisi beni yipratiyor.Ben hesap numarasindan para havalesini garanti bankasindan yapmayi planliyorum.acaba verilen numaraya havale yaptiktan sonra garanti bankasindaki para yatirildi dekontunu vize basvurusuna gotursem sansim ne kadar olur.Boyle vizeye basvurarak vizeyi kapan arkadaslara ve bilhassa yonetici arkadaslarima dayanismak istiyorumhmmm :ap
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

runoff

Mesaj gönderen runoff » Pzr Eyl 04, 2011 11:42 am

Merhabalar, ayni durum benim arkadasim icin de soz konusu. Randevusu 5 eylulde, bloke hesabi hala acilmadi acaba bloke hesabi basvurduguna dair evrakalrla yarin konsolosluga gitse, bloke hesabi acilinca parayi yatirip konsolosluga gosterse ise yarar mi? Cunku vize cikmasinin, okulun donem baslangicina yetismemesinden korkuyoruz. Bloke hesaba basvurali 1 hafta oldu bu arada.

Ogun

Mesaj gönderen Ogun » Pzr Eyl 04, 2011 2:20 pm

Mehmetcobanlar, bence korkmana gerek yok onunde 3 haftadan fazla bi zaman var gelir yani o zamana kadar.

Runoff, senin arkadasin bloke hesabi ne zaman actirmisti? Bide benim bildigim bloke hesaba basvurduguna dair evraklarla gidebilir vize gorusmesine, bi sorun olacagini sanmiyorum.

herbert

Mesaj gönderen herbert » Pzr Eyl 04, 2011 2:35 pm

arkadaslar ben 22 agustosta Deutsche Banka formalari yolladim . 25 inde Emfangsbestatigung geldi evraklar ulasti diye ve 8 eylude randevum var konsoloslukla ama iptal ettiricem . Aldigim bir duyuma gore bloke hesap actirmadan konsolosluga gitmeyin .Eksik evrak kategorisi degerlendirme surecini dahada uzatir gibi bir izlenim soz konusu . Hesap acilinca burdan parayi havale eder etmez gidebiliriz konsolosluga onemli olan hesabi havale ettigimize dair bir belgenin elimizde olmasi.

mohsen

Mesaj gönderen mohsen » Pzr Eyl 04, 2011 2:53 pm

hesaba parayi havale ettirdikten sonra bankadan dekontu ve ozellikle ayrintili dekontu yani nerden nereye hangi hesaba gecmis diye bir mesaj evragida alabilirsiniz/ benim bloke hesap eksikti garanti bankasindan yaptim islemlerimi goturdum konsolosluga deutschebankin gec kalabilecegini benim de kursa yatismem gerketigini soyledim onlarin yeterli oldugunu solediler

herbert

Mesaj gönderen herbert » Pzr Eyl 04, 2011 2:57 pm

[quote]mohsen tarafindan yazilan metin:

hesaba parayi havale ettirdikten sonra bankadan dekontu ve ozellikle ayrintili dekontu yani nerden nereye hangi hesaba gecmis diye bir mesaj evragida alabilirsiniz/ benim bloke hesap eksikti garanti bankasindan yaptim islemlerimi goturdum konsolosluga deutschebankin gec kalabilecegini benim de kursa yatismem gerketigini soyledim onlarin yeterli oldugunu solediler[/quote]

yani sen bloke hesabi garanti bankasindami actirdin ?

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzr Eyl 04, 2011 3:48 pm

[quote]herbert tarafindan yazilan metin:

[quote]mohsen tarafindan yazilan metin:

hesaba parayi havale ettirdikten sonra bankadan dekontu ve ozellikle ayrintili dekontu yani nerden nereye hangi hesaba gecmis diye bir mesaj evragida alabilirsiniz/ benim bloke hesap eksikti garanti bankasindan yaptim islemlerimi goturdum konsolosluga deutschebankin gec kalabilecegini benim de kursa yatismem gerketigini soyledim onlarin yeterli oldugunu solediler[/quote]

yani sen bloke hesabi garanti bankasindami actirdin ?[/quote]
Yok o garanti bankasindan havale etmis sanirim

runoff

Mesaj gönderen runoff » Pzt Eyl 05, 2011 11:03 pm

Mehmet Bey,

Asagida adresini verdigim facebook adresinin duvarina durumun aciliyetini bildiren bir yazi gonderin. Hesabinizi buyuk ihtimalle acarlar!

Sevgiler
Kaan

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Pzt Eyl 05, 2011 11:05 pm

[quote]runoff tarafindan yazilan metin:

Mehmet Bey,

Asagida adresini verdigim facebook adresinin duvarina durumun aciliyetini bildiren bir yazi gonderin. Hesabinizi buyuk ihtimalle acarlar!

Sevgiler
Kaan[/quote]
denemekde fayda var tesekkurler:)

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Çrş Eyl 07, 2011 12:54 am

bi APS,adi ustunde acele posta servisi bu kadar uzun suredemi gider ya cuma verdim postaya..30 eylulde randevu hayirlisi bakalim :help Allahim bloke hesabi bekleyen arkadaslara gani sabir ver..

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Prş Eyl 08, 2011 1:34 am

bugun sabah postanin bana verdigi rapora gore DB \'a belgeler teslim edilmis.kac gune degerlendirmeye alirlar acaba Son 22 gun kaldi vizeye beni de acikcasi telaslandiriyor.dil kursum 3 kasimda basliyor.acaba vize randevumu iptal edip soyle 3-4-5 ekimleremi tekrar randevu istesem ?:help surec yeterlimidir acaba..

herbert

Mesaj gönderen herbert » Prş Eyl 08, 2011 1:23 pm

ve sonunda hesap acildi bugun havaleyi yaptim bakalim ne zaman gecicek hesaplarin bekliyorum

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Prş Eyl 08, 2011 1:26 pm

[quote]herbert tarafindan yazilan metin:

ve sonunda hesap acildi bugun havaleyi yaptim bakalim ne zaman gecicek hesaplarin bekliyorum[/quote]
senin hesabin acilmasi kac gun surdu ? benim bugun hesap islemleri baslamista o yuzden bi yokluyorum