Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Alman e-ticaret siteleri

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
evanstone

Alman e-ticaret siteleri

Mesaj gönderen evanstone » Çrş Ağu 10, 2011 11:05 pm

Selamlar herkese,
Bu sene Almanya\'ya master icin gelecegim. Almanya\'daki alis-veris sitelerini merak ediyorum. amazon.de ve ebay.de haricinde internetten guvenilir ve ucuz alisveris imkani saglayan siteler neler?
Bir liste yapalim, el ativerirseniz cok guzel olur :)

mirage

Alman e-ticaret siteleri

Mesaj gönderen mirage » Çrş Ağu 10, 2011 11:09 pm

wirtschaftsingenieur

Re: Alman e-ticaret siteleri

Mesaj gönderen wirtschaftsingenieur » Çrş Tem 12, 2017 1:17 pm

Merhaba Arkadaslar, basligi hortlatalim.

Ben Ebay-Auktion dan 20 gun once telefon aldim. Odeme secenegi olarak sadece uberweisung oldugu icin oyle yaptim. Satici en son olarak telefonu gonderildi olarak isaretledi ve takip numarasini sonra ekleyecegim dedi ve ondan sonra da haber cikmadi. Mesajlarima cevap vermiyor.

Boyle bir durumla karsilasan oldu mu olduysa neler yapti?
tesekkurler

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Tem 12, 2017 10:33 pm

ebaye sikayet et. onlar halleder gerisini.

wirtschaftsingenieur

Mesaj gönderen wirtschaftsingenieur » Pzt Tem 17, 2017 11:13 pm

Cevap icin tesekkurler. ebaye sikayet ettim. saticinin bilgilerini gonderdiler sadece gerisini benim halletmem gerekiyor cunku ebay käuferschutz yok überweisung yapinca. bende elimdeki butun herseyin ciktisini alarak polise gittim. daha sonra ki surec icinse avukat tutmam falan gerek. Yarin konsolosluga gidecem. Orada hukuk danismanlari falan vardir. Oradan bilgi alacam bakalim. ama hem paradan hem telefondan umidi kestim. Avukat falan daha da masraf olacak. Ebayden alisveris yapanlara/yapacaklara tavsiye sadece paypal kullanin

vasistdas.de

Mesaj gönderen vasistdas.de » Pzt Mar 29, 2021 3:06 pm

Çok geç gelen bir cevap olacak ama Almanya'da alışveriş sitelerine bakmak isterseniz, burada çok iyi anlatılıyor :)

Almanya’da online alışveriş siteleri ve avantajları yazısı https://vasistdas.de/almanyada-online-a ... -siteleri/.

Bu arada Almanya'da Türkce kitap siparis vermek isteyen varsa o da Vasistdas.de sitesinde bu https://vasistdas.de/almanyada-turkce-kitap/ mevcut.