Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye Yolcusu Kalmasin!!!

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzr Nis 26, 2009 7:20 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
tesekkurler arkadas.. tekin sanmiyorum istanbul a her gittigimde biraz daha tiksiniyorum..

ridvan bu arada cok kalmiycam sadece 6 gun.. 5 mayis da tekrar almanyadayim..[/quote]

tamam gurkan valla planlarim arasinda gorusmek var tabiki sende istersen...
insallah sole gorusur muhabbet ederiz azda olsa...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 27, 2009 1:15 am

gorusuruz haci insallah.. hatta bi nrw bulusmasi daha yapariz =)

alp22

Mesaj gönderen alp22 » Pzt Nis 27, 2009 11:17 am

valla istanbula bi 6 gunlugune gelinir zaten..kim ne derse desin yasanmaz bi yer.metrobusle olacak is degil.bir hatla cozulse ooo o..metrobuste seyahet artik cile...ne bicim araclar penceresi yok.havalandirmayi acmazlar.kac kere soforlele kavga ettim.gunesli gunde isitma sistemini acio.bayginlik geciren teyzeler mi dersiniz bagirip cagiranlar mi.rezalet.bu soforler adam olmadiktan sonra bin tane metrobus hatti yapsalar nafile..adam olanlara laff yok tabe.

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Pzt Nis 27, 2009 5:46 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
gorusuruz haci insallah.. hatta bi nrw bulusmasi daha yapariz =)[/quote]

insallah gurkan... su sinavlarimi anlatiyimda orda gezecegim gunler cok rahatlatacak beni...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 05, 2009 10:28 pm

kis sezonu icin ucak biletleri satisa cikmadimi daha bilen varmi ? yilbasi gibi adana gozukuyor bana :)

rastbin

Mesaj gönderen rastbin » Çrş Ağu 05, 2009 11:50 pm

Physiker dostum ne yapmissin sen oyle neler yazmissin guzeller guzeli mukemmeller otesi inanilmaz sehir istanbul\'a? olum olaylari, kapkaclar, carpik kentlesme, dusuk hayat kalitesi felan gibi ufacik nedenlerdenmi bunlari yazdin? minicik sorunlar bunlar :D fakat su bir gercektir sen azicik alman olmussun dostum bunlar bu kadar gozune batiyosa biz gidince direk ortamlar, eglenceler kalabalik icinde raki balik sonunda ey sehr-i istanbul deyip donuyoruz :) iste hamburg st pauli yuhh dedim abi ne mukemmel yer :D

blackened

Mesaj gönderen blackened » Prş Ağu 06, 2009 6:48 pm

katiliyorum rastbin ben de ITU\'de okudum ve tum cevrem istanbulda, buradan oraya gidince surekli bi atraksiyon, birileriyle gezmeler tozmalar, partiler, raki sofralari o kadar guzel geciyor ki gunler donesim gelmiyor. Istenbulda sadece yasarsan zaten bir kiymeti yok ancak kotu yuzunu gorursun alp22 ama oranin nimetlerinden yararlanirsan sehir daha guzel gozukuyor. NE bilim kilyosta para-sailing yaparsin, mimarlik okur eski istanbulu kesfedersin, kemal tahir okur beyoglu\'nun beyoglu oldugu zamanlara donersin, bi rock grubun olur aksam kadikoy shaft\'da sahne alirsin falan gibi ;)

Gurhan

Mesaj gönderen Gurhan » Prş Ağu 06, 2009 7:55 pm

germanwings e bi bak derim gurkan abi kuzen ocak ayina izmire baya ucuza bilet bulmus oyle diyodu bana.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 07, 2009 1:00 am

tesekkurler maykil baktim ama orda adana ya yok.. sadece ist sabiha, izmir ve ankara..

bu arada kapkaca, olum olaylarina, carpik kentlesmeye siradan diyorsaniz zaten benim tezim hakli cikiyor :) istanbuldaki insanlar icin bunlar siradan.. yani sokakta yururken bisey almak istiyorsunuz elinizi cebinize atiyorsunuz ama cuzdan orda yok.. ulan bugun de cuzdan gitti iyimi diyip olaya tozpembe bakmayi ogreniyo insan demekki orda.. veya bir kaza yapiyorsun, ambulans falan gelmiyo.. ulan ne sansli adamim bea, bogaza karsi gozumu kapatiyorum diyorsun.:) veya acil bi isin var , 20 km yi 1 saat de gidebiliyorsun.. tabi bunun da guzel taraflari var, o sirada camdan disardaki yari yikik binalara bakip ulan burda 7 siddetinde bi deprem olsa kac kisi olur acaba diye hesap yapabilirsin, tam dalmisin bi de bakmisin lamba da biri gelmis abi sunu satiyom alsana, almiyorsun tabi ve kufuru basiyo sana. :D al istanbulu soook sok gozune gozunee !:P

rastbin

Mesaj gönderen rastbin » Cum Ağu 07, 2009 1:08 pm

:) Ah Physiker ah dostum bak Volker\'i ve beni alip gideceksin Istanbul\'a sonra sinekten bile eglence cikarmazsak ok yine begenme Istanbul\'u ... Orada etraftaki olumsuzluklari gorecek kadar kendine zaman tanimamali aksine derin nefes cekip anadolu kavaginda olmadi hisarda balikla sonrada pesisira gelecek parti programiyla ugrasmalisin :)

blackened

Mesaj gönderen blackened » Pzt Ağu 10, 2009 3:23 pm

Benim en sevdigim yazarlardan birinin kitabinda okudugum bir lafi vardi hic unutmadim *** *** da kullanirim. "Orneklerle ispatlanamayacak sey yoktur" Physiker. Yani ben senin orneklerine karsilik bir suru de olumlu ornek veririm ama yaptigim ispat ancak senin "Istanbul kotudur" ispatin kadar kuvvetli olur :D

rastbin\'e tamamen katiliyorum bir denk gelsek de soyle bir ortamlara aksak hep beraber bak fikirlerin katii olarak degisecektir, hele bir de istanbullu manita durumlari varsa Istanbul\'dan guzel sehir yok sana ;)

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Prş Ağu 13, 2009 1:29 pm

arkadaslar istan almanyay gitme plani olan varsa ben 26 eylul gunune sabiha gokcenden dusseldorfa pegasusla 65 euroya bilet aldim(vergi dahil).ilgilenen varsa pegasusa bakin derim ben.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ağu 13, 2009 3:45 pm

[quote]blackened tarafindan yazilan metin:
Benim en sevdigim yazarlardan birinin kitabinda okudugum bir lafi vardi hic unutmadim *** *** da kullanirim. "Orneklerle ispatlanamayacak sey yoktur" Physiker. Yani ben senin orneklerine karsilik bir suru de olumlu ornek veririm ama yaptigim ispat ancak senin "Istanbul kotudur" ispatin kadar kuvvetli olur :D

rastbin\'e tamamen katiliyorum bir denk gelsek de soyle bir ortamlara aksak hep beraber bak fikirlerin katii olarak degisecektir, hele bir de istanbullu manita durumlari varsa Istanbul\'dan guzel sehir yok sana ;)[/quote]

ist a zaten kiz arkadasimi ziyaret icin gidiyorum:) .. daha once de gs nin maclari icin bi kac kere gitmistim.. felekten bi gece de yasamistik su unlu gece kluplerinin birinde.. sizi de anliyorum aslinda alismisiniz oraya.. fakat herkesin hayat tarzi farkli.. benim icin yasadigim sehir, bana guven verecek.. sistemli olacak hersey, isimi cok kolay halledecegim. iste ne yazikki bunlari da istanbul da yasamak ne yazikki imkansiz..

xstern

Mesaj gönderen xstern » Prş Ağu 13, 2009 4:08 pm

[quote]deryasiegen tarafindan yazilan metin:
arkadaslar istan almanyay gitme plani olan varsa ben 26 eylul gunune sabiha gokcenden dusseldorfa pegasusla 65 euroya bilet aldim(vergi dahil).ilgilenen varsa pegasusa bakin derim ben.[/quote]

ucak bileti simdiden alinmali mi?? ne tavsiye edersiniz. gidis tarihinden coook once mi alinmali?

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Prş Ara 13, 2012 6:14 pm

ya acikcasi tabiki bu ,isi riske atmak demek,cunku vize basvurusuna gidersin ve belki de vizen cikmaz.ben risk aldim biraz.

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Pzt Eyl 30, 2013 2:13 am

Tarihe baktimd aradan 2 yil gecmis biraz gec cevab olmus acaba o arkadas su an almanzada mi B)
So geht nicht !