Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munster konsoloslugu ozel ogrenci belgesi almak

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ozbil

Mesaj gönderen ozbil » Çrş Nis 27, 2011 8:04 pm

Arkadaslar ozel ogrenci olduguma dair belge almak icin.hangi belgeleri gostermem lazim..

GK

Mesaj gönderen GK » Prş Nis 28, 2011 2:19 am

konsoloslugun sitesinde genelde yazar ben hannoverden bu islemi yaptirdigimda turkiyeden getirdigin cogu belgeyi yani diploma osym falan filan arti olarak burdaki sigorta belgen ve okul belgenle birlikte gidiosun ordan temin edebilcegin foto ve pul ile birlikte ozel ogrenci dosyani actiriyorsun 10 15 dk lik bi islemdi ben yaptirdigimda.

ozbil

Mesaj gönderen ozbil » Prş Nis 28, 2011 6:02 pm

konsoloslugun sitesinde genelde yazar ben hannoverden bu islemi yaptirdigimda turkiyeden getirdigin cogu belgeyi yani diploma osym falan filan arti olarak burdaki sigorta belgen ve okul belgenle birlikte gidiosun ordan temin edebilcegin foto ve pul ile birlikte ozel ogrenci dosyani actiriyorsun 10 15 dk lik bi islemdi ben yaptirdigimda.

tesekkurler cevabin icin gurhan.Pul dedigin ne acaba onu anlamadimda.resim 6 adet sanirim.

GK

Mesaj gönderen GK » Prş Nis 28, 2011 7:29 pm

pulu bende bilmiodm ordan halletiler 6 7 euromu ne tutuyordu cok buyuk bi miktar degil.

ozbil

Mesaj gönderen ozbil » Cum Nis 29, 2011 2:07 am

[quote]Gurhan35 tarafindan yazilan metin:
pulu bende bilmiodm ordan halletiler 6 7 euromu ne tutuyordu cok buyuk bi miktar degil.[/quote]

anladim cok tesekkur ederim verdigin bilgiler icin :)