Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munster dil okulu

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
yunus

Munster dil okulu

Mesaj gönderen yunus » Cmt Nis 16, 2011 2:38 am

munsterde hangi dil okuluna basvuru yapayaim ...munster de Enformatik master i yapamyi dusunuyorum.......sartli kabul almadim.....ilk sartli kabul mu alayim...

EmRe67

Munster dil okulu

Mesaj gönderen EmRe67 » Cmt Nis 16, 2011 1:37 pm

[quote]yunus tarafindan yazilan metin:
munsterde hangi dil okuluna basvuru yapayaim ...munster de Enformatik master i yapamyi dusunuyorum.......sartli kabul almadim.....ilk sartli kabul mu alayim...[/quote]

Sanirim munsterden sartli kabul alabilmek icin universiteye basvurmadan once 600 veya 800 saat almanca ders gordugunu kanitlaman gerek yoksa sartli kabul alamassin.Sadece dil okuluna gideceksen o zman dil ogrenimi vizesine basvuru yapip dil okulun bittikten sonra Universiteden kabul alir Turkiye ye donup Ogrenci vizesine basvuru yaparsin;)

Eger 0 Almancayla gideceksen ve universitelerden sartli kabul almak istiyorsan 0 sifir Almancayla kabul veren bir kac universite var Duisburg Essen,Pedernborn gibi.
@@EmRe@@

ferit007

Munster dil okulu

Mesaj gönderen ferit007 » Pzt Eyl 12, 2011 2:32 pm

bisey sorcam arkadslar..ben munstere basvuru yapacamda..almanca bildigme dair bi belgem yok ama 8 sinif zeugnisim var, o ismi gorurmu acaba..? tskler

mirage

Munster dil okulu

Mesaj gönderen mirage » Pzt Eyl 12, 2011 2:41 pm

zeugnis? sanirim okulda almanca gordunuz bunu uniler hic bir sekilde tanimaz.. Madem Almanca bilginiz var neden bir sinava girip sertifikanizi almiyorsunuz? :)

ferit007

Munster dil okulu

Mesaj gönderen ferit007 » Pzt Eyl 12, 2011 2:44 pm

sinava girebilecgm yerler cok uzak..ya istanbulda yada baska buyuksehirde..ben kahramanmarasta ikamet ediorum..malsf burda oyle bi sansim yok

serkanksu

Munster dil okulu

Mesaj gönderen serkanksu » Sal Eyl 13, 2011 5:10 pm

dostum bende marasliyim, 1 hafta oldu buraya geleli universiteleri arastiriyorum sen detay verirmisin kulun hakkinjda