Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ELVEDA ARKADASLAR

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
german

ELVEDA ARKADASLAR

Mesaj gönderen german » Cum Nis 15, 2011 9:08 pm

ARKADASLAR ONCELIKLE BUTUN SITE SAKINLERINE COK MINETTAR OLDUÐUMU VE SAÐOLSUNLAR ONLAR SAYESINDE BIR COK BILGI EDINDIM HEMEN HEMEN BIR DANISMAN KADAR ALMANYA KONUSUNDA BILGIM OLDUÐUN INANIYORUM VE BU BILGILERIMLE BIR COK KISIYI AYDINLATTIÐIMA INANIYORUM TABI BU SITEDE BULUNMAM BANA BIRCOK SEY KATTI O YUZDEN BUTUN SITE SAKINLERINE VE YONETICILERINE COK TESEKKUR EDIYORUM BU SITEYE SON GIRISIMDI BUNDAN SONRA KAYDIMI FELAN SILMIYORUM KESINLIKLE AYRILMIYORUM SITEDEN AMA UZUN BIR SURELIÐINE ARA VERIYORUM BUTUN HERKES ILE ILETISIMIMI KESMEK ISTIYORUM SITEDE OLAN ARKADASLARIMA VIZE BASVURULARINDA OLSUN VIZE EVRAKLARI VS VS TOPLAMADA FELAN OLSUN HEPSININ RABBIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN INANIYORUM KI BU SITE DE GERCEKTEN EÐITIM ICIN UÐRASILDIÐINI VE HAK EDEN INSANIN COK OLDUÐU KANAATINDEYIM O YUZDEN INSALLAH HERKES GONLUNE GORE VERIR RABBIM SELAMETLE KALIN RABBIM SIZLERIN YARDIMCISI OLSUN UZUN BIR ARADAN SONRA DONUSUM MUHTESEM OLACAK BUNADA INANIN AMA ALMANYA YA KINLIYIM INATLIYIM MUTLAKA GELECEÐIM ORAYA

MERVE ASCI

ELVEDA ARKADASLAR

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Cmt Nis 16, 2011 12:36 pm

Sitemiz seni seviyor.Yendien aramiza donecegin gunu sabirsizlikla bekliyoruz:)Bol sans

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

ELVEDA ARKADASLAR

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Nis 17, 2011 1:52 pm

kendine iyi bak gokhan.. Gelecegine inaniyorum ve geldiginde gorusmek uzere diyorum simdilik.

okan_marko

ELVEDA ARKADASLAR

Mesaj gönderen okan_marko » Pzr Nis 17, 2011 7:56 pm

KESKE GITMESEYDI DIYORUM AMA KISMET ISTE BEN UYE OLDUM GOKHAN ARKADAS GITMIS

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

ELVEDA ARKADASLAR

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Nis 18, 2011 7:40 pm

Gorusmek uzere..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari