Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yüksek lisans başvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
lalox27

Yüksek lisans başvuru

Mesaj gönderen lalox27 » Pzt Şub 05, 2024 9:55 pm

Merhabalar almanya hochschule bonn-rhein-sieg university of applied sciences yüksek lisans başvurusunda bulunucam fakat başvururken Information on the grading system of the foreign university (if the degree is from a foreign university) şu şekilde pdf dosya yüklenmem gerektiği yazıyor okul sitesinde buldum gerekli pdf yalnız türkçe bunu nasıl bir şekilde ingilizceye çeviricem ''Sınav Ve Başarı Degerlendirme pdf'' ayrıca bu şekilde buldum doğru mu şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

perdesizbass

Re: Yüksek lisans başvuru

Mesaj gönderen perdesizbass » Sal Şub 06, 2024 5:24 am

Bahsettiğiniz şey lisans bittiğinde üniversite tarafından verilen ingilizce transkriptinde arka sayfasında yazması gerekir. Eğer o yoksa, mezun olduğunuz üniversiteden ingilizce transkripti almanızı tavsiye ederim. (Tabiki sorun bu bilgiler varmı diye ama büyük ihtimal vardır, çünkü not sisteminin açıklanması gerek mantıken.) Transkript bandrollü yada imzalı olur normalde.

lalox27

Re: Yüksek lisans başvuru

Mesaj gönderen lalox27 » Sal Şub 06, 2024 5:06 pm

Verdiğiniz cevap için teşekkürler başvuruyu yaptım fakat şu var çıkardığım not dökümü parantez içinde ingilizceydi bende gerek duymadım ayrıca 100 ingilizce okuduğum için yine aynı dökümü yükledim bunlar sorun olur mu ?