Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kur atlama için b1

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Cycraft4

Kur atlama için b1

Mesaj gönderen Cycraft4 » Sal Oca 30, 2024 12:40 am

Merhabalar,b1 kursunu tamamlayıp b2 geçmem gerek lakin ÖSD-Telc-Goethe bu üçünden birinde sınavın en an yüzde 75'ini doğru yapmam gerek,kaynak olarak önerileriniz nelerdir,hangi kanaldan video izlenir acaba
iyi günler

perdesizbass

Re: Kur atlama için b1

Mesaj gönderen perdesizbass » Sal Şub 06, 2024 5:35 am

Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat oder Mit Erfolg zum Telc kitaplarını öneririm. Telc kıtabı bana Telc sınavı için baya fayda sağlamıştı 6 sene önce. Kitapları almadan önce güncel sınavla uyumlu olup olmadığını kontol edin, ara ara sınav sistemleri değiştiriliyor çünkü.

Diğer bir kaynak yapay zekayı öneririm. 6 sene önce onlar yoktu ama şimdi olsam schreibenlerimi direk ChatGPTye kontrol ettirirdim.

millie

Mesaj gönderen millie » Sal Şub 06, 2024 5:23 pm

perdesizbass yazdı: Sal Şub 06, 2024 5:35 am Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat oder Mit Erfolg zum Telc kitaplarını öneririm. Telc kıtabı bana Telc sınavı için baya fayda sağlamıştı 6 sene önce. Kitapları almadan önce güncel sınavla uyumlu olup olmadığını kontol edin, ara ara sınav sistemleri değiştiriliyor çünkü.

Diğer bir kaynak yapay zekayı öneririm. 6 sene önce onlar yoktu ama şimdi olsam schreibenlerimi direk ChatGPTye kontrol ettirirdim.
schreiben kontrolleri için deeply de faydalı olabilir, bir limitten sonra üyelik yapın diyor ama chrome gizli sekmeyle devam ettiğimde öyle bir uyarı vermedi.
36F Master Şartlı Kabul JLU Gießen
İstanbul Konsolosluk - Goethe A1 sertfikası
Vize başvuru: 6 Ekim 2023 | Randevu Atanma: 5 Ocak 2024 | Randevu Günü: 1 Şubat 2024
Kargo Mesajı & Teslim: 29 Şubat 2024
6 aylık multi - Studium & Sprachkurs - 16b

Cycraft4

Mesaj gönderen Cycraft4 » Cum Şub 23, 2024 1:47 pm

perdesizbass yazdı: Sal Şub 06, 2024 5:35 am Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat oder Mit Erfolg zum Telc kitaplarını öneririm. Telc kıtabı bana Telc sınavı için baya fayda sağlamıştı 6 sene önce. Kitapları almadan önce güncel sınavla uyumlu olup olmadığını kontol edin, ara ara sınav sistemleri değiştiriliyor çünkü.

Merhabalar dediğinizi aldım teşekkürler,B2 sonrası da TestDaF gireceğim tdn4 lazım o sinav için bir önerileriniz var mıdır acaba kelime için şu kitabı al grammer için şu dinleme için şunu yap diyebileceğiniz