Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Mesgul calan vize bolumu tel numarasi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
C_Vieri

Mesaj gönderen C_Vieri » Cum Oca 28, 2011 9:39 am

iyi gunler arkadaslar, oncelikle bu siteyi acip bize yardimci olan bilgilerini paylasan tm arkadaslara tsk ederim.
15 aralik 2010 da basvurdugum ve uzerinden nerdeyse 45 gun gecmesine ragmen haber alamadigim vizem icin 2 hafta once almanya ankara konsoloslugu vize bolumunu aradim fakat mesai saatleri icerisinde telefon hep mesguldu. mesai saatleri disinda aksam 10da aradigimda ise normal bir sekilde caldi.(sadece deneme amacliydi aramam).simdi anlamadigim konu bizim kraldan cok kralci vize sorumlusu turk arkadaslarimiz yada diger calisanlarimiz ne yapmaya calisiyorlar? bizim basvurumuz hakkinda bilgi alma ozgurlugumuzu engelleyerek? daha once basina boyle birsey gelen arkadas oldumu? ne yapmam gerek birturlu haber alamiyorum!!! cok tskler...

theatergal34

Mesaj gönderen theatergal34 » Cum Oca 28, 2011 2:14 pm

[quote]serdargl tarafindan yazilan metin:
Arkadasim o numara hep mesgul calar, eger 45 gun olduysa, soyle yap, normal elciligin numarasini ara ve karsina ses kaydi degilde, canli birisi gelene kadar bekle, hemen gelir gelmezde ogrenci vizesi basvurusu yapmistim 45 gun oldu de, o seni yonlendirir. Ancak eger okulun kaydini kacirdiysan ben sana soyleyim, simdiden vizen %90 red. :([/quote]

ya da mail at ankara alman konsolosluguna girip kultur bolumunu telefon hep mesgul caliyor ben derdimi anlatamadim diye yaz telefon numarani zaten veriyorsun ertesi sabah seni ariyorlar:yummy