Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

1 yil gecerlilik suresi kabuldeki

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Zervz

1 yil gecerlilik suresi kabuldeki

Mesaj gönderen Zervz » Çrş Oca 03, 2024 2:23 am

Arkadas Duisburg uni'den Kabul aldim yaklasik ay 10 ay once subat ayinda. Sartli Kabul yani. Belgenin uzerinde 1 yil gecerli oldugu yaziyordu. Bu 1 yil dedigi vizede gecerli olmasi anlamindaki 1 yil mi yoksa ogrenci kimlik karti alindigi, harc parasinin yatirildigi olan sey icin verilen bir gecerlilik suresi mi? Eger oyleyse cunku bu subat ayinda gecerliligi bitecek ve okula ilisigm kalmicak mantiken.

Computer_Berkay

Re: 1 yil gecerlilik suresi kabuldeki

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Oca 03, 2024 2:27 am

Sorun olmaz merak etmeyin mail atip kabulü uzatabilirsiniz .
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Zervz

Mesaj gönderen Zervz » Çrş Oca 03, 2024 8:12 pm

Computer_Berkay yazdı: Çrş Oca 03, 2024 2:27 am Sorun olmaz merak etmeyin mail atip kabulü uzatabilirsiniz .
Mail attim da geri donus yapilmadi. Uzatmasam da Eger bu 1 yil dolarsa sorun olur mu benim acimdan. Cunku 1 yil gecerli dedigi Vize icin gerekli bir seyse, zaten Vizemi aldim. Geldim bile Almanya'ya

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Oca 04, 2024 1:43 am

Zervz yazdı: Çrş Oca 03, 2024 8:12 pm Mail attim da geri donus yapilmadi. Uzatmasam da Eger bu 1 yil dolarsa sorun olur mu benim acimdan. Cunku 1 yil gecerli dedigi Vize icin gerekli bir seyse, zaten Vizemi aldim. Geldim bile Almanya'ya
Sorun olmaz rahat olun :) Uzatma islemi lazim ondan sonra dil kursu hazirlik kaydi vs yapmak icin ve Yabancilar dairesine göstermek icin burda.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering