Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize uzatma

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Bekop

Vize uzatma

Mesaj gönderen Bekop » Pzr Ara 10, 2023 11:28 pm

Merhaba arkadaşlar, ben Kasım'da vizemi aldım fakat pasaport bitiş tarihime göre (2ay) verdiler. Ve henüz dil kursum başlamadı. Uzatmak için yabancılar dairesine mi gitmek gerekiyor? Randevu nereden alınıyor? Ve eğer randevum, vizemin bitiş tarihinden sonra atanırsa ne olur? Çünkü Weihnachten zamanındayız.

emirogan9

Re: Vize uzatma

Mesaj gönderen emirogan9 » Pzt Ara 11, 2023 9:29 pm

Bekop yazdı: Pzr Ara 10, 2023 11:28 pm Merhaba arkadaşlar, ben Kasım'da vizemi aldım fakat pasaport bitiş tarihime göre (2ay) verdiler. Ve henüz dil kursum başlamadı. Uzatmak için yabancılar dairesine mi gitmek gerekiyor? Randevu nereden alınıyor? Ve eğer randevum, vizemin bitiş tarihinden sonra atanırsa ne olur? Çünkü Weihnachten zamanındayız.
oturum kartı randevusu almanız lazım auslanderbehördeden. Eğer randevu alamazsanız acil olduğunu ve vize bitiş tarihini söyleyin fiktion verirler veya oturum için yardımcı olurlar.
Stuttgart/Baden-Württemberg

Bekop

Re: Vize uzatma

Mesaj gönderen Bekop » Sal Ara 12, 2023 1:47 am

emirogan9 yazdı: Pzt Ara 11, 2023 9:29 pm oturum kartı randevusu almanız lazım auslanderbehördeden. Eğer randevu alamazsanız acil olduğunu ve vize bitiş tarihini söyleyin fiktion verirler veya oturum için yardımcı olurlar.
Anmeldung değil mi? Anmeldung için randevu almıştık fakat randevum vize bitiş tarihinden sonra