Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Nc für ausländische Studenten

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Aligür

Nc für ausländische Studenten

Mesaj gönderen Aligür » Cmt Ara 02, 2023 5:18 am

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi biz bazı ünilerin nc lerini görebiliyoruz ama galiba bu alman öğrenciler için. Yabancı öğrenciler için de aynı mı yoksa nc nin dahamı düşük olması gerekir.

Aligür

Re: Nc für ausländische Studenten

Mesaj gönderen Aligür » Cmt Ara 02, 2023 10:42 pm

Aligür yazdı: Cmt Ara 02, 2023 5:18 am Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi biz bazı ünilerin nc lerini görebiliyoruz ama galiba bu alman öğrenciler için. Yabancı öğrenciler için de aynı mı yoksa nc nin dahamı düşük olması gerekir.
+1

yyeeii

Mesaj gönderen yyeeii » Pzr Ara 03, 2023 3:38 pm

Okuldan okula değişiyor diye biliyorum, bazı okullarda yabancılara farklı NC uygulaması yok ama bazılarında var. Okulun adını yazıp NC Tabelle diye yazarsan liste şeklinde çıkar, orada yabancılara ayrı NC var mı görebilirsin
Duisburg-München

Aligür

Mesaj gönderen Aligür » Pzt Ara 04, 2023 3:14 am

yyeeii yazdı: Pzr Ara 03, 2023 3:38 pm Okuldan okula değişiyor diye biliyorum, bazı okullarda yabancılara farklı NC uygulaması yok ama bazılarında var. Okulun adını yazıp NC Tabelle diye yazarsan liste şeklinde çıkar, orada yabancılara ayrı NC var mı görebilirsin
Hocam tu Berlin için yaptım ama olmadı sadece tek nc çıktı belki de aynıdır

erencankaya

Mesaj gönderen erencankaya » Pzr Ara 17, 2023 1:37 am

hocam en basitinden tu berlin icin ayni degil ben non-eu lar icin olan puanlari paylasiyim sizinle.

https://www.static.tu.berlin/fileadmin/ ... mester.pdf

Aligür

Mesaj gönderen Aligür » Pzt Ara 18, 2023 12:35 am

erencankaya yazdı: Pzr Ara 17, 2023 1:37 am hocam en basitinden tu berlin icin ayni degil ben non-eu lar icin olan puanlari paylasiyim sizinle.

https://www.static.tu.berlin/fileadmin/ ... mester.pdf
Hocam çok teşekkür ederim ama Sommersemester için olanı var mı ?