Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

iyi niyet mektubu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
uburuk

iyi niyet mektubu

Mesaj gönderen uburuk » Sal Oca 25, 2011 12:06 am

arkadaslar dil egitimi icin gidicem .iyi niyet mektubu ve oz gecmis istediler arti olarak .iyi niyet mektubu ornegi varmi elinizde yardimci olursaniz sevinirim

Ebilfez

iyi niyet mektubu

Mesaj gönderen Ebilfez » Sal Oca 25, 2011 6:40 pm

merhaba arkadasim benim elimde mevcut ama almanca ve bana gore yazilmis durumda sole bahsedeyim sana kisaca su sekilde oncelikle bir oz gecmisini anlatiyorsun iste surda dogdum su zamanda su okulu bitirdim daha sonra osys sinavinda su univin su bolumunu kazandim kac yilliksa artik daha sonra iste almanya da su unive basvurdum ve kabul aldim once dil okulu okuyucaksan ondan bahsediceksin daha sonra iste sadece universite hayatim boyunca orada kalicam univ. bittikten sonra tekrar ulkeme donmek istiyorum orda gecimini nasil sagliyicagini anlaticaksin garantor veya tahahutname bloke hesap daha sonrasinda ise bu tur seyleri anlattiktan sonra en son bu solediklerimin disina cikarsam eger her turlu cezayi kabul ediyorum diyiceksin ad soyad imzani aticaksin en ustede ad soyad adres telefon mail yazicaksin konusmaya baslarken iste istanbul baskonsoloslugu diye yazicaksin ankarada olabilir iste bu sekilde ...

jorge

iyi niyet mektubu

Mesaj gönderen jorge » Sal Oca 25, 2011 7:33 pm

her turlu cezayi kabul ediyorum? ama yine de iyi niyet mektubunun bir baglayiciligi yoktur umarim :)

MERVE ASCI

iyi niyet mektubu

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Sal Oca 25, 2011 7:52 pm

Sitede motivasyon mektubu ornekleri mevcut.hem turkce hem almanca.Once onlari okumani tavsiye ederim.Tarihleri isimleri degistirip yazarsin

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

iyi niyet mektubu

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 26, 2011 3:30 am

Kopyala-Yapistir yapmaktansa herkesin kendine ozgu birseyler yazmasi en iyisidir..
Hangi konulara deginilmesi gerektigi sitede aciklandi ve bu bence yeterli olmali.

Biraz kendi hayal gucumuzu calistirsak..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari