Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Osym sinav sonucu gecerlilik suresi

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Deniz Cesitci

Osym sinav sonucu gecerlilik suresi

Mesaj gönderen Deniz Cesitci » Cum Kas 17, 2023 12:27 pm

Merhbalar bu belgenin bir gecerlilik suresi var mi bazilari 2 yil diyor bazilari 10 yil diyor bilgisi olan var mi? Almanyadaki okullara basvuru yaptigimizda bunun bir onemi var mi? 2020’de sinava girdim ve bu siralar basvuracagim bir sorun olur mu? Forumlarda birinin 2009’da sinava girip 2019 da basvurdugunu ve okudugunu gordum. Bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?

Aligür

Re: Osym sinav sonucu gecerlilik suresi

Mesaj gönderen Aligür » Cum Kas 17, 2023 12:54 pm

Deniz Cesitci yazdı: Cum Kas 17, 2023 12:27 pm Merhbalar bu belgenin bir gecerlilik suresi var mi bazilari 2 yil diyor bazilari 10 yil diyor bilgisi olan var mi? Almanyadaki okullara basvuru yaptigimizda bunun bir onemi var mi? 2020’de sinava girdim ve bu siralar basvuracagim bir sorun olur mu? Forumlarda birinin 2009’da sinava girip 2019 da basvurdugunu ve okudugunu gordum. Bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?
Bildiğim kadarıyla 4 yıla kadar sorun yok çünkü arkadaşım 4 yıl onca Türkiye’de lisans kazanmıştı geçen winter da tu den kabul aldı.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Osym sinav sonucu gecerlilik suresi

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 19, 2023 10:40 pm

En az 10 yil
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com