Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Motivasyon Mektubunu Kendi Seviyemizde mi Yazmalıyız

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
axny

Motivasyon Mektubunu Kendi Seviyemizde mi Yazmalıyız

Mesaj gönderen axny » Cum Eki 20, 2023 10:13 pm

Herkese merhabalar ismim Ahmet, 44F (Dil Okulu) vizesi için başvuru yaptım bu süreçte aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum.
A2 Almancam var motivasyon mektubunu Türkçe yazıp kendi A2 Almancam ile mi translate ediyim yoksa anadili almanca olan bir tanıdığımdan mı yardım alsam daha mantıklı olur?
Üst düzey almanca ile yazılmış mektup memuru şüphelendirir mi kısaca sorum bu
İyi forumlar

sgunn

Re: Motivasyon Mektubunu Kendi Seviyemizde mi Yazmalıyız

Mesaj gönderen sgunn » Prş Şub 01, 2024 12:19 pm

axny yazdı: Cum Eki 20, 2023 10:13 pm Herkese merhabalar ismim Ahmet, 44F (Dil Okulu) vizesi için başvuru yaptım bu süreçte aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum.
A2 Almancam var motivasyon mektubunu Türkçe yazıp kendi A2 Almancam ile mi translate ediyim yoksa anadili almanca olan bir tanıdığımdan mı yardım alsam daha mantıklı olur?
Üst düzey almanca ile yazılmış mektup memuru şüphelendirir mi kısaca sorum bu
İyi forumlar
Merhaba görüşmeniz gerçekleşti mi? Sigorta hakkında bilgi verebilir misiniz, görüşmenizde Almanya'dan da sigorta belgesi sundunuz mu? Motivasyon mektubunuzda eğer dil kursu sonrası orada kalma isteğiniz var ise bunu belirttiniz mi? Görüşmeniz gerçekleştiyse bu vb detaylar hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler
İstanbul 44F
Başvuru: 04.10.2023
Atama tarihi:08.04.2024
Görüşme tarihi:29.04.2024