Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Anmeldung’da Bilgilerim Yanlış Yazılmış

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
devletamca

Anmeldung’da Bilgilerim Yanlış Yazılmış

Mesaj gönderen devletamca » Prş Eki 05, 2023 9:39 pm

Herkese merhabalar,
Almanya’daki 5. günümde şansa randevu bulup Anmeldung’umu yaptırdım ama doğum tarihim ocak olması gerekirken kasım yazılmış. Çalışan arkadaş imza atmadan önce kontrol etmem için her şeyi ekranda oklarla gösterdi fakat o zaman gözüme çarpmadı. Yarın sabahtan itibaren 1 gün olucak, bu tarz bir olay yaşayan var mıdır aramızda ?

Computer_Berkay

Re: Anmeldung’da Bilgilerim Yanlış Yazılmış

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Eki 05, 2023 9:48 pm

Anmeldung zor bir islem degil sizinle ilgilenen kisiye mail atin Anmeldungu aldiginiz kagitta sag üstte falan iletisim bilgileri olmasi lazim. Hatayi gösterin bilgilendirin. Cok sorun olmaz rahat olun.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

devletamca

Mesaj gönderen devletamca » Cum Eki 06, 2023 1:58 am

Computer_Berkay yazdı: Prş Eki 05, 2023 9:48 pm Anmeldung zor bir islem degil sizinle ilgilenen kisiye mail atin Anmeldungu aldiginiz kagitta sag üstte falan iletisim bilgileri olmasi lazim. Hatayi gösterin bilgilendirin. Cok sorun olmaz rahat olun.
Bahsettiğiniz şekilde herhangi bir bilgi yok verilen kağıtta. İşlemi yapan arkadaşın ismi dahi yazmıyor. Yarın sabaha tekrar randevu aldım, sıkıntı olacağını ben de düşünmüyorum. İleride belki başkası bu tarz bir durum yaşarsa köşede dursun mesajlar, yarın da ne olduğunu mutlaka yazarım.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Eki 06, 2023 10:52 am

Abh dan aldiginiz herhangi bir kagitta da olabilir belki verdikleri kagitlarin hepsini inceleyin isterseniz muhakkak yazmasi lazim. Eger yazmiyorsa dedigim gibi mail atip bilgilendirin ya da zaten randevu almissiniz tekrar 👍
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

devletamca

Mesaj gönderen devletamca » Cum Eki 06, 2023 12:33 pm

Sabah 9.45’teki randevuya 9.52’de gittim, sıkıntı yapmadılar. Çalışan beyfendi fazlasıyla özür diledi, 10dk içerisinde tekrar Anmeldung yaptılar doğru anladıysam, verdikleri kağıt da farklıydı. Bahsettiğiniz gibi çok ciddi bir işlem olmadığı için sıkıntı olmadı. Konu kapanabilir.

Sonnenuntergang

Mesaj gönderen Sonnenuntergang » Pzr Ara 03, 2023 7:07 am

Merhaba, Duisburg da Anmeldung randevusu almak için
hangi mail adresini kullanmamız gerekiyor ? Yardımcı olabilir misiniz?

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Pzr Ara 03, 2023 7:34 pm

Sonnenuntergang yazdı: Pzr Ara 03, 2023 7:07 am Merhaba, Duisburg da Anmeldung randevusu almak için
hangi mail adresini kullanmamız gerekiyor ? Yardımcı olabilir misiniz?
Online alacaksiniz Ausländerbehörde üzerinden.

Sonnenuntergang

Mesaj gönderen Sonnenuntergang » Pzr Ara 03, 2023 8:53 pm

ozcartman yazdı: Pzr Ara 03, 2023 7:34 pm Online alacaksiniz Ausländerbehörde üzerinden.

Çok teşekkür ederim. Bugün Anmeldung için bir randevu buldum. Gerekli belgelerle ilgili de bir mail aldım.
Bana iletilen belgeler arasında Stammblatt formu var. Bu evrak da bulunan "PKZ" diye bir kısım var oraya ne yazıyoruz? Bir de "Aufenthaltstitel" diye bir kısım var. Bu alanlara ne yazmalıyız?