Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

sartli kabul belgesi..

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sezercik

sartli kabul belgesi..

Mesaj gönderen sezercik » Pzr Oca 16, 2011 6:41 pm

arkadaslar ben paderborn a bu ayin 15 inde son bulan sartli kabul icin basvurdum.universiteler hakkindaki bilgiler bolumunde(ki bu universiteler hakkinda bilgi toplayan arkadaslarin emegi icin sonsuz tesekkurler..) su bilgi yer almaktadir..
"Kabul Belgeniz, Semesterin baslamasina 1 veya 2 ay kala yazili olarak elinize ulasacaktir.."
bu tarih sartli kabul icin aynimidir. yoksa sartli kabul tarihi farklimidir?
tesekkurler..

EmRe67

sartli kabul belgesi..

Mesaj gönderen EmRe67 » Pzr Oca 16, 2011 7:58 pm

Sana soyle soyleyeyim ubiversiteler normal basvurularini 15 ocak-15 temmuzdan bir bir bucuk ay once baslatiyor.
Ama sartli kabul icin basvuru yaptigimizdan bu tariher bizim icin onemli degil diye biliyorum cunku biz universite egitimi oncesi dil kursu yapcaz yani sartli kabul icin basvuru yapiyoruz...

Bir kac kiside oss sonuclari Agustos ayi icinde geldiginden Eylulde basvuru kagitlarini gondermisler ve 1 ay sonra sartli kabul belgeleri ellerine ulasmis.

Yani cevremden duyduguma gore (eger yanlissa duzeltin :D ) sartli kabul almak icin basvuru yapanlar ister 15 temmuzdan bir kac gun sonra ister 15 ocak ta veya bir kac gun sonrasinda basvuru yapsinlar cevaplari 1- 1.5 ay icinde geliyo.
@@EmRe@@

sbll

sartli kabul belgesi..

Mesaj gönderen sbll » Sal Oca 18, 2011 12:44 am

benim pek bir bilgim yok ama sartli kabul 15 ocak son muydu? bende sartli kabul olarak basvuru yapmak istyrm fakat gununu kacrdim gibime geldi :/ biraz bilgi verirmisiniz bana .

bjk_oguz

sartli kabul belgesi..

Mesaj gönderen bjk_oguz » Çrş Oca 19, 2011 1:44 pm

universiteler-makaleler tanitim bolumune bakarsan son basvuru tarihleri ve detayli bilgi yaziyor yaziyor.. cogu universite icin, basvuru tarihleri : 15 Temmuz Kis Semesteri icin,
15 Ocak Yaz semesteri icin.. bu durumda sen yaz semesterini kacirmis oluyorsun kis semesteri na basvurman gerekiyor